blue-kush-growmart

Blue Kush

Blue Kush od Dinafem je feminizovaná odrůda s dominancí sativy. Je výsledkem křížení odrůd Blueberry a Og Kush. Vzniká tím odrůda s vynikajícími aromatickými a chuťovými vlastnostmi.

Odrůda Blue Kush byla vytvořena s touhou obdarovat všechny smysly. Je to nádherná, vytrvalá rostlina, jednoduchá na pěstování, s krátkou dobou kvetení, která vytváří velké kompaktní palice pokryté pryskyřicí. Správně se vyvíjí v rukou odborníků i začátečníků. Jedná se o vznešenou rostlinu středního vzrůstu, u níž se dosahuje dobrých výsledků při pěstování indoor, zejména při hydroponickém pěstování, se SCROG a SOG. Venku se jí daří v mírném nebo kontinentálním podnebí nebo chráněném prostředí skleníku.

Odrůda Blue Kush je určena pro požitkáře konopí, protože vykazuje velmi zajímavou komplexnost svých organoleptických vlastností. Je rovněž vhodnou volbou pro ty, kteří hledají rostlinu s relevantními terapeutickými vlastnostmi.

Blue Kush má intenzivní vůni a chuť, vyznačující se čerstvými tóny citronu, borovice a červených plodů. Její účinek na duševní i fyzickou výkonnost je velmi silný a dlouho přetrvávající. Je ideální k trávení příjemných chvil s přáteli.

Nyní též v Samonakvetací verzi.

nabídka DinafemFeminizované3 kusy 696 
nabídka DinafemFeminizované5 kusů 1111 
nabídka DinafemFeminizované10 kusů 2149 
nabídka DinafemSamokvetoucí3 kusy 644 
spinner
nabídka DinafemSamokvetoucí5 kusů 1089 
spinner
nabídka DinafemSamokvetoucí10 kusů 2099 

Popis

Genotyp: Blueberry x OG Kush

 

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

, ,

Doba květu

Genetika

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi