growmart-blue-mystic

Blue Mystic

Genetické předky má tedy Blue Mistic právě v blueberry. Tato rostlina s převažujícím zastoupením Indica je nízká, příliš se netáhne do výšky. Může vyrůst těsně nad hranici jednoho metru, ale doporučujeme, abys kytku zastřihl, protože potom získají spíše keřovitou rostlinu.

Rostliny z feminizovaných semen Blue Mistic jsou připraveny ke sklizni za 8 týdnů a  bude mít pulzující sladkou chuť čerstvého ovoce. Když dáte rostlině o něco více času, zhruba do 10 týdnů, svoji příchuť sice částečně ztratí, odměnou ale bude silnější  stoned účinek.

Při správné péči má být chuť Blue Mistic tak sladká a osvěžující, aby ji uživatel vnímal stejně, jako kdyby pil ovocnou šťávu.

Genetika: Blueberry x Northern Light

nabídka Royal QueenFeminizované3 kusy 559 
spinner
nabídka Royal QueenFeminizované5 kusů 833 
spinner
nabídka Royal QueenFeminizované10 kusů 1499 
spinner

Popis

V Kalifornii kdysi působila skupina zkušených pěstitelů konopí, kteří se věnovali vývoji několika nových odrůd. Členem této skupiny byl také jeden legendární pěstitel, který zkřížil některé thajské odrůdy a hybridy. Výsledkem provedené selekce a pěstění přes stovky nebo dokonce tisíce semen je jedna z nejznámějších odrůd, které se dnes kouří – Blueberry

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Doba květu

Genetika

Pěstování

,

Výška

Výnos

Nároky

THC

CBD

Ocenění