Botafumeiros

Produkt se již neprodává

Odrůda vyšlechtěná z především sativního genetického výběru s vysokým výnosem, přizpůsobená jak indoor tak i outdoor pěstování.

Dlouhou dobu květu této odrůdy, kolem 10 týdnů, bohatě kompenzuje její rychlý růst, vysoký výnos a průběžné tloustnutí palic, které pokrývají větve a zvětšují její objem po celou dobu kvetení.

Vzhled a struktura těchto rostlin je typická pro rostliny s převažující sativní genetikou asijských předků a Haze- dlouhé lodyhy a dlouhé výhonky, velká zdatnost a urychlený růst, přičemž při outdoor pěstování v půdě mohou dorůstat až 3 metrů.

Tyto rostliny jsou také přizpůsobené požadavkům indoor pěstování a jsou vhodné pro SCROG nebo navazování výhonků.

Výnos palic je vzhledem k převážně sativnímu původu značný, během kvetení se výhonky mění v dlouhé tloustnoucí palice obalující se květy se skvělou a aromatickou pryskyřicí.

Vůně, kterou tyto květy vydávají, jsou především kořeněné a připomínající kadidlo, přičemž některé rostliny poskytují i anýzové tóny.

Tato rostlina účinkuje vesele, stimulačně a tříbí smysly. Vhodná pro pěstování ve vlhkém podnebí, neboť je odolná vůči napadení plísněmi.

sweet-seeds-growmart

Popis

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD