Parádní konopí za hubičku - Brain Cake

Brain Cake

Brain Cake je značně populární konopná dáma, jež pochází ze západního pobřeží USA, konkrétně z Oregonu. Tato vizuálně ohromující marihuana vznikla křížením špičkových konopných odrůd Face-Off OG, OGKB a Do-Si-Dos.

Brain Cake je dobře vyvážený konopný hybrid, který ve svých genech obsahuje 60 % sativy a 40 % indiky. Už jste někdy kouřili konopí, které vás naplnilo energií, ale chyběl mu ten příjemně uklidňující efekt? Tak toho se u odrůdy Brain Cake opravdu bát nemusíte. Když si z ní při kouření opravdu vydatně potáhnete, pocítíte takřka ihned silně cerebrální a kreativní pocit, který současně doprovází příjemně uklidňující účinek, jenž skvěle uvolňuje fyzické napětí, navozuje relaxaci a zahání stres.

Snad nejpozoruhodnějším rysem odrůdy Brain Cake je nádherné tmavě fialové zabarvení, které rostlina získá, když bude ve fázi květu vystavena nižším teplotám. Rostlina se pak začne podobat malířskému plátnu, na které nějaký umělec namaloval lesknoucí se krystaly pryskyřice, jenž jsou mimochodem značně bohaté na THC. Samotné palice jsou pak středně veliké a mají krásně hustou strukturu.

Brain Cake se dobře pěstuje venku i v interiéru, kvete 60 až 65 dní a produkuje solidní výnosy, které vás jistě nezklamou.

nabídka RipperFeminizované1 kus 212 
nabídka RipperFeminizované3 kusy 634 
nabídka RipperFeminizované5 kusů 958 

Popis

Brain Cake

Genetika: Face-Off OG X OGKB X Do-Si-Dos (60% sativa / 40% indika)

Doba květu: 60 až 65 dní

Kdy sklízet venku: začátkem října

Obsah THC: střední

Výnos: střední

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Nároky

Výška

Výnos

,

THC

,

CBD