Ústní voda Breath of Fresh Air

Breath of Fresh Air – ústní voda proti drogovým testům 30ml

Breath of Fresh Air ústní voda nejenže osvěží váš dech, ale dokáže také oklamat testy na drogy ze slin.

Zničí jakékoliv stopy po konopí. Tento passdrug anti-tester působí až hodinu, tedy je nutné ho mít s sebou a aplikovat si ho včas…

Použití:

  1. Vlejte do úst přibližně polovinu lahvičky (nepolykat!).
  2. Obsah povalujte v ústech po dobu 1-4 minut. Nejlepší je, když jazykem přejíždíte i po zubech a dásních.
  3. Vyplivněte.
  4. Pro 100 procentní účinnost celý proces opakujte se zbytkem obsahu lahvičky.
  5. Aby účinek přípravku trval celou hodinu, vyvarujte se v této době jídlu a pití.

Při správném použití nemá drogový test na marihuanu žádnou šanci. Ústní voda Breath of Fresh Air odbourá a neutralizuje veškeré stopy THC ve vašich ústech a test vyjde jako negativní.

POZOR, u nás se provádí odběr vzorku z úst, ale například v Německu se provádí odběr z kůže a proti tomuto testu musíte Breath of Fresh Air opakovaně aplikovat přímo na pokožku v místě, kde se bude odběr provádět a to těsně před testem.

Pomůže samozřejmě i v případě jiných způsobů intoxikace konopím, jako je vaporizace, užívání fénixových slz a další.

V žádném případě nepodporujeme a nedoporučujeme konzumaci konopí v jakékoliv formě před jízdou. Toto chování odsuzujeme, ale jsou případy, kdy je test pozitivní i přes velkou časovou prodlevu od poslední konzumace a přesně pro takové případy je ústní voda Breath of Fresh Air určena.

Může se ti líbit…

  • Kleaner 100ml je sprej speciálně připraven na oklamání testů na drogy Zničí jakékoliv stopy po konopí. Kleaner působí až hodinu, tedy je nutné ho mít sebou a aplikovat si ho těsně před řešení problému. Vzhledem k tomu, že se u nás stěry nedělají z kůže na těle, jako je tomu v německu, stačí mít u sebe…