Bruce Banner Auto

Bruce Banner Auto

Bruce Banner Auto je samonakvétací hromotluk od společnosti FastBuds. Pokud hledáte automat, který se snadno pěstuje, má vysoký obsah THC, silný efekt a parádní výnos, pak už dál nehledejte…

Tento moderní automat obsahuje až 25% THC, rychle kvete a má příjemně sladkou vůni i chuť. Je to prostě sativa-dominantní travka, která byla vyšlechtěna tak, aby vám dokázala uštědřit opravdu pořádnou ránu.

Pěstování odrůdy Bruce Banner Auto je velice snadné. Díky odolné genetice a samonakvétacím vlastnostem totiž nevyžaduje téměř žádnou péči během celého pěstebního cyklu. Můžete ji pěstovat venku i uvnitř, a počítejte s tím že toto zelené monstrum může dorůst do výšky až 150 cm, takže i výnos bude mít opravdu parádní. V interiéru vám vyprodukuje 450 až 600 gramů na metr čtvereční a venku přibližně 100 až  150 gramů na jednu rostlinu. Kytka bude navíc připravena ke sklizni již za 10 až 11 týdnů od vyklíčení semen a její listy často získají nádherné fialové zabarvení.

Nejvíc vás ale dostane jeho chuť a síla. Bruce Banner Auto se pyšní sladkou příchutí lesního ovoce s podtónem motorové nafty a jeho velice silný efekt zaručeně překvapí i zkušené kuřáky. Stačí když si jednou či dvakrát potáhnete a jeho štěstí navozující, povznášející efekt vás v okamžení přenese do zeleného ráje. Je to perfektní, Sativa-dominantní strain pro lehké povzbuzení a do společnosti.

nabídka Fast Buds1 kusSamokvetoucí 379 
spinner
nabídka Fast Buds3 kusySamokvetoucí 828 
spinner
nabídka Fast Buds5 kusůSamokvetoucí 1272 
spinner
nabídka Fast Buds10 kusůSamokvetoucí 2312 
spinner

Popis

Genetika: Bruce Banner Auto

Doba růstu: 10 až 11 týdnů od vyklíčení semen

Výnos: vysoký (100 až 150 gramů na rostlinu)

Obsah THC: 25%

Obsah CBD: 0-1%

 

Semena konopí od americké seedbanky Fast Buds – semínka té nejlepší kvality

Seed banka

Balení semen

, , ,

Typ semínek

Genetika

Pěstování

,

Nároky

Doba květu

Výška

Výnos

,

THC

CBD

Léčivé konopí