Bubba Slush

Bubba Slush

Pěstitelé z GreenHouse Seeds vzali původní Bubba Kush z období před rokem 98, a spojili ho s dráždivou novinkou z rodiny Cookies, aby vytvořily lahodně sladké konopí, jemuž se hned tak něco nevyrovná. Tato sladká novinka pojmenovaná Bubba Slush má také velice silný efekt, který uklidňuje duši a udržuje jasnou mysl.

Bubba Slush dorůstá výšky 150 až 170 cm a jde o krásnou, bujnou rostlinu s širokými listy. V pozdější fázi kvetení se tato rostlina umí krásně vybarvit a předvést své bohaté, husté a velice pryskyřičné palice v plné kráse. V interiéru rostlina kvete přibližně 65 dní a venku dokvétá až koncem října. Proto ji také doporučujeme pěstovat v interiéru, nebo ve skleníku.

Co se týče chuti a vůně, Bubba Slush přebírá hořko-čokoládovou příchuť původní odrůdy Bubba Kush a spojuje ji se sladce krémovou příchutí, připomínající Gelato. Efekt má Bubba Slush převážně relaxační, vybízí k uvolnění a navozuje příjemný pocit štěstí. Na rozdíl od některých jiných Indik vám však její účinek zanechá jasnou mysl, takže můžete stále fungovat. Ačkoli to, vzhledem k velké síle, pravděpodobně není ideální konopičko pro hulení v pracovní době, jeho fantastický kouř si můžete perfektně vychutnat v noci, nebo během pohodových volných dnů.

Vysoká produkce pryskyřice dělá z odrůdy Bubba Slush skvělého kandidáta pro výrobu konopných extraktů, nebo hašiše.

Představení SeedBanky Greenhouse Seeds

nabídka Green HouseFeminizované3 kusy 899 
spinner
nabídka Green HouseFeminizované5 kusů 1299 
spinner
nabídka Green HouseFeminizované10 kusů 2299 
spinner

Popis

Bubba Slush

Genetika: Wedding Cake x OG Kush

Doba kvetení: 9 až 10 týdnů

Kdy sklízet venku: koncem října

Obsah THC: vysoký

Výnos: až 650 gramů na rostlinu

Green House konopná semínka

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

Výška

Výnos

,

THC

CBD

Léčivé konopí