Osivo marihuany Bubble Bud

Bubble Bud

Bubble Bud je skvělé konopí s opravdu překvapivě příjemným a silným aroma, které připomíná ovocné žvýkačky a produkuje tak nádherné palice, že dokáže příjemně překvapit i zkušené pěstitele a konopné znalce.

Aby pěstitelé ze SeedBanky Black Skull Seeds zajistili maximální účinnost a chuť odrůdy Bubble Bud, zkřížili při jejím vývoji jen ty nejkvalitnější fenotypy odrůd SuperBud, Jack Herer a Afghani. Díky tomu se můžete spolehnout, že rostliny, které vám z těchto konopných semen vyrostou, budou vysoké, elegantní a vždy budou vydávat velice omamnou vůni.

Přestože jde o sativa-dominantní rostlinu, Bubble Bud velmi rychle roste, zejména v prvních několika týdnech kvetení a její elegantně štíhlé palice se na světle krásně lesknou díky vysoké produkci pryskyřice. Při pěstování venku se dokáže rychle vyvinout ve velkou rostlinu, která vyprodukuje až 500 gramů konopí na jednu rostlinu.

Je to špičkový konopný hybrid, který obsahuje až 20 % THC a vyvolává převážně cerebrální efekt, který vás dokáže udržet v dobré náladě po velice dlouhou dobu.

nabídka Black SkullFeminizované3 kusy 399 
nabídka Black SkullFeminizované5 kusů 539 
nabídka Black SkullFeminizované10 kusů 899 

Popis

Semena konopí od Black Skull seeds nabízejí perfektní poměr cena/výkon. Semínka mají zejména feminizovaná a samo nakvétací a jejich výběr je opravdu široký. Nabidka sazenic jako je Jack Herer, Afghani, Power Plant a Super Bud zaručuje skvělé parametry výnosu, potence a velikostí konopných rostlin

Genetika: SuperBud X Jack Herer X Afghani

Obsah THC: 15 – 20 %

Doba květu: 50 – 60 dní

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Nároky

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi