Suprová semínka lahodného konopí Bubblegun

Bubblegun

Bubblegun je sativa a dominantní konopný hybrid s vysokým obsahem THC, lahodně sladkou chutí i vůní a vynikajícím výnosem.

silný, rychle nabíhající efekt s energizujícím a relaxačním účinkem. Také se hodí pro léčebné účely, zejména při léčbě neurotických bolestí. Ve vyšších dávkách lze použít také k léčbě nespavosti a nechutenství.

Rostlina Bubblegun má nízkou podsaditou strukturu a produkuje pevné, značně lepkavé palice. Ma velmi hustý kořenový systém, což vede k hustému olistění, takže se musí občas zastřihávat.

Tato semínka konopí můžete snadno pěstovat venku i uvnitř. V interiéru dorůstají výšky 100 až 120 cm, kvetou 8-9 týdnů a dokáží vyprodukovat 400 až 500 gramů velmi lahodného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Pokud se je rozhodnete pěstovat venku, měli byste vědět, že je jejich výnos z velké části závislý na kvalitě slunečního světla a tepla. V subtropickém klimatu dokáží vyprodukovat až 1000 gramů na jednu rostlinu, a proto je u nás doporučujeme pěstovat ve skleníku. Ke sklizni by měla být připravena začátkem října.

 

Genetika: (Big Bud x NL x Skunk) x AK

nabídka Spliff SeedsFeminizované3 kusy 489 
nabídka Spliff SeedsFeminizované5 kusů 729 
nabídka Spliff SeedsRegulérní5 kusů 389 

Popis

Spliff Seeds semena konopí

Spliff seeds je banka, která vyrábí speciálně vyšlechtěná semena pro použití v growroomech (pěstování uvnitř). Vybírají ty nejlepší mateční rostliny, které potom generují semínka konopí.

Každá várka je pečlivě zkontrolována, aby se zachovaly klíčové vlastnosti, jako je úspěšnost klíčení a zdraví všech rostlin této seedbanky.

 

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Nároky

Výška

Výnos

THC

CBD