Špičková samonakvétací semínka konopí Buddha Vesta

Buddha Vesta

Vesta je výborný samonakvétací konopný hybrid, který nedávno vyvinuli pěstitelé ze SeedBanky Buddha Seed.

Vyniká velkou silou, která se může měřit i s většinou feminizovaných konopných odrůd (obsahuje až 20 procent THC), má krátkou dobu květu a výborný výnos.

Má lehce nakyslou citrusovou chuť, kterou budete cítit v krku ještě dlouho po její konzumaci. Nejvíce připomíná mandarinky nebo grapefruit.

Díky vysokému obsahu THC má Vesta velice silný efekt s relaxačním účinkem, který je velmi příjemný a často se také využívá pro léčebné účely.

Palice této nádherné rostliny jsou plné pryskyřice té nejvyšší kvality, která produkuje tak příjemně sladkou vůni, že ji nebudete schopni odolat.

Tato parádní semínka konopí jsou odolná, snadno se pěstují a hodí se jak pro začínající, tak i odborné pěstitele, kteří hledají vysoce kvalitní genetiku. Mohou se pěstovat venku i uvnitř a produkují nádherné výnosy. Pokud je zasadíte na dobré místo s celodenním přístupem slunečního světla a do kvalitního substrátu, dokáží vám venku za pouhých 75 dní od vyklíčení vyprodukovat 100 až 200 gramů vynikajícího konopí z jediné rostliny. V interiéru pak vynesou 400 až 500 gramů na metr čtvereční pěstebního prostoru.

nabídka BuddhaSamokvetoucí3 kusy 531 
spinner
nabídka BuddhaSamokvetoucí10 kusů 1615 
spinner

Popis

SeedBanka Buddha Seeds prodává pouze kvalitní a vysoce výnosná konopná semínka a má více než desetiletou zkušenost s genetickou stabilizací a vylepšováním konopí s jednoznačným zaměřením na vývoj samonakvétacích odrůd, které získaly i několik ocenění v konopných soutěžích.

Katalog této SeedBanky obsahuje legendární automaty, které se setkaly s velmi pozitivní reakcí od konopných pěstitelů z celého světa (např. Deimos nebo Magnum). Přesto jsou všechny konopné odrůdy pro pěstitele z Buddha Seeds stejně důležité, protože byly vyvinuty s neúnavným úsilím a odhodláním.

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, , ,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Nároky

Výška

Výnos

THC

CBD

Akce RQS konopi