Perfektní samonakvétací konopná odrůda Calamity Jane

Calamity Jane

Calamity Jane je vysoce kvalitní samonakvétací konopná odrůda od Seedbanky Buddha Seeds.

Tato parádní sativa a dominantní rostlina může konkurovat i standardním feminizovaným odrůdám, protože obsahuje více než 20 % THC (otestováno v několika soukromých laboratořích).

Calamity Jane vznikla křížením prvotřídních odrůd Buddha Sees s nejlepší genetikou od Brothers Grimm Seeds, což je americká SeedBanka, která v 90. letech vytvořila řadu legendárních produktů.

Její efekt vás zaručeně nezklame. Je silná, dlouhotrvající a navozuje vysoce euforický účinek. Můžete si být jistí, že efekt tohoto amerického uličníka zapůsobí i na vaše přátele, kteří mají vypěstovanou vysokou toleranci vůči THC.

Kromě vysokého obsahu THC se také vyznačuje rychlým růstem a širokými bočními větvemi s nádhernými palicemi.

Tato excelentní semínka konopí můžete snadno pěstovat venku i uvnitř, ale nejvíce se hodí pro venkovní pěstování přímo v půdě, kde za pouhých 75 dnů od vyklíčení dokáží vyprodukovat 100 až 250 gramů velmi silného konopí na jednu rostlinu. Jejich výnos v interiéru je také impozantní: 550 a 600 gramů na metr čtvereční pěstebního prostoru.

nabídka BuddhaSamokvetoucí3 kusy 589 
spinner
nabídka BuddhaSamokvetoucí10 kusů 1880 
spinner

Popis

SeedBanka Buddha Seeds prodává pouze kvalitní a vysoce výnosná konopná semínka a má více než desetiletou zkušenost s genetickou stabilizací a vylepšováním konopí s jednoznačným zaměřením na vývoj samonakvétacích odrůd, které získaly i několik ocenění v konopných soutěžích.

Katalog této SeedBanky obsahuje legendární automaty, které se setkaly s velmi pozitivní reakcí od konopných pěstitelů z celého světa (např. Deimos nebo Magnum). Přesto jsou všechny konopné odrůdy pro pěstitele z Buddha Seeds stejně důležité, protože byly vyvinuty s neúnavným úsilím a odhodláním.

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, , ,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Nároky

Výška

Výnos

THC

CBD