Perfektní samonakvétací konopná odrůda Calamity Jane

Calamity Jane

Calamity Jane je vysoce kvalitní samonakvétací konopná odrůda od Seedbanky Buddha Seeds.

Tato parádní sativa a dominantní rostlina může konkurovat i standardním feminizovaným odrůdám, protože obsahuje více než 20 % THC (otestováno v několika soukromých laboratořích).

Calamity Jane vznikla křížením prvotřídních odrůd Buddha Sees s nejlepší genetikou od Brothers Grimm Seeds, což je americká SeedBanka, která v 90. letech vytvořila řadu legendárních produktů.

Její efekt vás zaručeně nezklame. Je silná, dlouhotrvající a navozuje vysoce euforický účinek. Můžete si být jistí, že efekt tohoto amerického uličníka zapůsobí i na vaše přátele, kteří mají vypěstovanou vysokou toleranci vůči THC.

Kromě vysokého obsahu THC se také vyznačuje rychlým růstem a širokými bočními větvemi s nádhernými palicemi.

Tato excelentní semínka konopí můžete snadno pěstovat venku i uvnitř, ale nejvíce se hodí pro venkovní pěstování přímo v půdě, kde za pouhých 75 dnů od vyklíčení dokáží vyprodukovat 100 až 250 gramů velmi silného konopí na jednu rostlinu. Jejich výnos v interiéru je také impozantní: 550 a 600 gramů na metr čtvereční pěstebního prostoru.

nabídka BuddhaSamokvetoucí1 kus 209 
spinner
nabídka BuddhaSamokvetoucí3 kusy 589 
spinner
nabídka BuddhaSamokvetoucí5 kusů 960 
spinner
nabídka BuddhaSamokvetoucí10 kusů 1880 
spinner

Popis

SeedBanka Buddha Seeds prodává pouze kvalitní a vysoce výnosná konopná semínka a má více než desetiletou zkušenost s genetickou stabilizací a vylepšováním konopí s jednoznačným zaměřením na vývoj samonakvétacích odrůd, které získaly i několik ocenění v konopných soutěžích.

Katalog této SeedBanky obsahuje legendární automaty, které se setkaly s velmi pozitivní reakcí od konopných pěstitelů z celého světa (např. Deimos nebo Magnum). Přesto jsou všechny konopné odrůdy pro pěstitele z Buddha Seeds stejně důležité, protože byly vyvinuty s neúnavným úsilím a odhodláním.

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, , ,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Nároky

Výška

Výnos

THC

CBD