California Hash Plant

California Hash Plant je takřka čistá indika s velmi krátkou dobou kvetení a vysokým léčivým potenciálem, kterou stvořila SeedBanka Dinafem křížením oblíbených odrůd Hash a Northern Lights.

Tato skvělá indika je velmi oblíbená zejména mezi nezkušenými pěstiteli, protože má dobrou odolnost vůči plísním a může se snadno pěstovat uvnitř i venku. Díky tomu mohou i začínající pěstitelé získat pěkné a hojné výnosy hned na první pokus.

California Hash Plant od Dinafem není tak silná, aby vás úplně odrovnala a má pěkný harmonický hash efekt. Na papíře obsahuje 8 – 12 % THC a totéž platí i pro její obsah CBD. Když k tomu připočteme, že má i příjemně relaxační efekt, není divu, že je tato marihuana považována konopnou komunitou za pravý léčivý zázrak. Výborně se hodí pro léčbu nespavosti, svalové napětí, a je to i ideální lék proti bolesti.

Je to také vysoce výnosné konopí, zejména při pěstováním venku, kde vám umí vyprodukovat skoro až neuvěřitelné množství chutné marihuany. Za optimálních podmínek mohou venkovní pěstitelé očekávat, že získají i více než 1100 gramů vysoce kvalitního konopí na jednu rostlinu. Pěstitelé s vnitřními pěstírnami se však také mohou těšit na výborné výnosy, protože získají působivých 500 gramů na metr čtvereční pěstebního prostoru, což je více než dost, aby výsledek potěšil i ty nejnáročnější kritiky.

nabídka DinafemFeminizované3 kusy 809 
nabídka DinafemFeminizované5 kusů 1339 
nabídka DinafemFeminizované10 kusů 2555 

Popis

California Hash Plant 

Genetika: Hash Plant X Northern Light (90% indica / 10% sativa)

Doba kvetení: 45 až 50 dní

Kdy sklízet venku: začátkem října

Výnos v interiéru: až 500 gramů na metr čtvereční

Výnos venku: až 1100 gramů na jednu rostlinu

Výška: až 2,5 m

Obsah THC: 8 až 12 %

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Pěstování

,

Výška

Nároky

Doba květu

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí