Levná semena silné a výnosné marihuany Candy Kush Auto

Candy Kush Auto

Pěstitelům ze SeedBanky Auto Seeds se po mnoha experimentech podařilo najít skutečně sladkou odrůdu kalifornského Kushe, kterou posléze křížili s jejich vysoce produktivní odrůdou Auto Pounder. Výsledkem tohoto křížení je skutečně lahodné konopí s vysokým výnosem, které pojmenovali Candy Kush Auto.

Candy Kush Auto je velice kvalitní odrůda samonakvétacího konopí, které obsahuje až 22 % THC a vyvolává opravdu velice silný efekt s dlouhotrvajícím relaxačním účinkem. Díky velmi vysokému obsahu THC také dokáže perfektně ulevit od bolestí všeho druhu, zahnat úzkost i stres a přivolat nerušený spánek. Je to ideální model pro večerní použití, po kterém budete spinkat jako miminko 🙂

Je to špičková indica-dominantní rostlina, která produkuje velké množství nádherných palic, potažených sněhově bílou pryskyřicí. Jak už napovídá její jméno, má velice sladkou chuť s příjemnými podtóny koření a domácího karamelu. Tato skutečně lahodná chuť je jednou z jejích nejlepších vlastností.

Candy Kush Auto se navíc velmi snadno pěstuje a má vysokou odolnou vůči plísním i škůdcům.

Výborná volba pro zkušené i nezkušené pěstitele.

nabídka Auto seedsSamokvetoucí3 kusy 570 
spinner
nabídka Auto seedsSamokvetoucí5 kusů 852 
spinner

Popis

Genetika: California’s finest Kush x Auto Pounder

Doba květu: 65 až 75 dní od vyklíčení semen

Výnos: 300 až 400 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: 19 – 22 %

Obsah CBD: 1 – 2 %

 

 

Auto seeds je seedbanka, která se specializije na samonakvetaci semena marihuany. Ve svém inventáři mají velmi zajimavé odrůdy konopí. Na českém trhnu nejsou zatím moc etablovaní, nicméně ohlasy a zkušenosti pěstitelů jsou velmi pozitivní. Zkuste Auto seeds konopné semena a možná budete překvapeni.

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí