Semena konopi hollands hope

Hollands Hope

Hollands Hope je kultovní konopná rostlina z 80. let, která byla jako jedna z prvních vyšlechtěna speciálně pro venkovní pěstování. Tato skvělá kytka se proslavila nádhernými palicemi, vysokou odolností vůči plísním a krátkou dobou květu, která činí jen 8 týdnů.

Feminizovaná semínka Hollands Hope byla vyšlechtěna tak, aby dobře snesla i horší klimatické podmínky. Výsledná rostlina je vysoká 1 až 2 metry, produkuje extrémně vysoké výnosy a vyvolává příjemně uzemňující efekt, na který hned tak nezapomenete.

Tato úžasná rostlina produkuje velké palice, které typicky dosahují délky kolem 50 cm a obsahují jen malé lístky. Průměrná rostlina pak dokáže vyprodukovat 500 až 1000 gramů výborného konopí na jednu rostlinu. Pro maximální výnos je však třeba dávat pozor, aby nebyla přehnojována, protože nadbytek živin by mohl vést k příliš velkému rozvoji listů na úkor produkce palic.

Hollands Hope patří již řadu let mezi spolehlivé a vysoce produktivní odrůdy, jejichž kouř je příjemně sladký a lahodný. Je to výborná tráva, kterou ocení rekreační kuřáci i uživatelé léčivé marihuany.

Pokud hledáte solidní odrůdu na vaší zahrádku, Hollands Hope vás zaručeně nezklame…

nabídka Dutch PassionFeminizované5 kusů 915 
spinner
nabídka Dutch PassionFeminizované10 kusů 1615 
spinner
nabídka Dutch PassionRegulérní10 kusů 740 
spinner

Popis

Hollands Hope

Genetika: Viking X Skunk (indika-hybrid)

Doba kvetení: 50 až 60 dní

Kdy sklízet venku: v první polovině října

Výnos: až 1000 gramů na jednu rostlinu

Obsah THC: 14,5 %

Hollands Hope se objevila i v televizním pořadu „Hollands Hoop“, který pojednává o jedné konopné farmě v Holandsku a vysílala jej televize NPO v roce 2014.

Následující video zachycuje část tohoto pořadu:

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

,

Genetika

Doba květu

Pěstování

Výška

Nároky

Výnos

THC

CBD