Bezvadná semínka konopí CARAMELO F1 FAST VERSION

CARAMELO F1 FAST VERSION

Caramelo F1 je speciální, rychle rostoucí verze, která plodí palice s neuvěřitelně vysokou rychlostí (doba květu je 40 dnů). Na počátku růstu sice vypadá jako indica hybrid, ale v pozdějším stádiu se naplno projeví její sativa genetické dědictví, hlavně v jejím růstovém potenciálu a velikosti. Velice se ji daří v SCROG systémech, protože rychle reaguje na řez a vytváří velké množství vedlejších větví.

Pokud potřebujete, aby měla tato konopná fešanda menší vzrůst, pak zkuste zkrátit dobu vegetativního období, ve kterém tato odrůda velmi rychle roste.

Konopí vydává velmi rostlinnou vůni s nádechem pižma, levandule a lékořice. Když má palice v rozkvětu, stává se aroma ještě intenzivnějším.

Chuť má táto konopná odrůda pronikavě sladkou, s příchutí vlašského ořechu a její efekt s rychlým, euforickým rozjezdem, se později stává více relaxační, při zachování příjemné úrovně mozkové stimulace.

Tato úžasná odrůda léčivé marihuany byla oceněna v mnoha konopných soutěžích, ve kterých získala mimo jiné i několik zlatých pozic.

Delicious seeds - konopná semena

nabídka Delicious3 kusyFeminizované 664  465 
nabídka Delicious5 kusůFeminizované 1075  753 
nabídka Delicious10 kusůFeminizované 2087  1461