Semena velice výnosné marihuany Cash Crop Auto

Cash Crop Auto

Pokud jste dodnes stále nevyzkoušeli žádné samonakvétací konopí, protože se domníváte, že by nemělo takovou sílu jako klasická „Femka“, máme pro vás tuto parádní novinku od SeedBanky Cream of the Crop.

Cash Crop Auto je špičková rostlina s krátkou dobou růstu, která se klidně může poměřovat s takřka jakoukoli odrůdou závislou na fotoperiodě a většinu z nich dokáže hravě porazit. S tímto hybridem legendární odrůdy Northern Lights a Big Bud Auto neztratíte nic na síle, ani na výnosu (na metr čtvereční) či kvalitě. Navíc vám vaše konopí vyroste mnohem rychleji, než jste si kdy představovali (v průměru 70 dní od vyklíčení semen).

Tato konopná lady je navíc vysoce odolná vůči škůdcům i plísním, snadno se pěstuje a je vhodná i pro začínající pěstitele. Navíc produkuje krásně kompaktní a husté palice, které mají při kouření příjemně sladkou chuť se zemitými poznámkami, jež připomínají Skunk ze staré školy.

Cash Crop Auto obsahuje až 22 % THC a vyvolává velmi silný, převážně cerebrální efekt s relaxačním účinkem, takže se do ní jistě vyplatí investovat.

Semínka konopí odrůdy Cash Crop Auto vám pomohou dosáhnout maximálních výsledků s minimálním úsilím. Jsou opravdu velkolepé, a proto je můžeme vřele doporučit všem pěstitelům!

nabídka Cream of the CropSamokvetoucí3 kusy 641 
spinner
nabídka Cream of the CropSamokvetoucí5 kusů 918 
spinner
nabídka Cream of the CropSamokvetoucí10 kusů 1499 
spinner

Popis

Cream of the Crop semena marihuany seminka konopi

Genetika: Northern Lights x Big Bud x Ruderalis

Doba květu: 70 dní od vyklíčení

Výnos: uvnitř 550 g na metr čtvereční / venku 70 g na jednu rostlinu

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí