cheese-xxl-autoflowering-growmart

Cheese XXL Auto

Semena marihuany Cheese XXL Auto od Dinafem Seeds jsou samonakvétací feminizovanou odrůdou konopí typu Sativa/Indica/Ruderalis, která vznikla křížením odrůd Exodus Cheese a Cheese Autoflowering. Jedná se o vysoce kvalitní hybrid, u něhož se velmi snadno dosahuje rychlých a kvalitních sklizní.

Semeno marihuany Cheese XXL Auto je samonakvétací verzí Cheese. Z tohoto semena vyroste velmi statná rostlina středního vzrůstu s dostatečně velkými internodii a rychlým kvetením, která produkuje velké a husté palice plné pryskyřice. Je vhodná pro pěstitele všech kategorií a představuje velmi dobrou volbu pro začátečníky. U této odrůdy marihuany s velkým potěšením uvítáme vynikající aromatické a chuťové vlastnosti elitního klonu Exodus Cheese.

Semeno marihuany Cheese XXL Auto je odrůda, která produkuje uniformní jedince, perfektně se hodí do malých prostor pro pěstování indoor a optimálně se vyvíjí venku v mírném/kontinentálním podnebí. Při pěstování indoor se doporučuje používat filtry proti zápachu a na konci kvetení bude pravděpodobně nutné podepřít těžké větve poseté palicemi. Chcete-li její růst zlepšit, je vhodné přimíchat do směsi zeminy 30 % kokosu a rostlinu často zalévat malým množstvím vody.

Rostlina marihuany Cheese XXL Auto má výraznou vůni a chuť s tóny čerstvých květů, odrůdy Skunk a lehce pikantního koření. Její účinek je silný, dlouho přetrvávající, fyzický i duševní. Je to ideální odrůda marihuany k trávení příjemných chvil s přáteli.

Genotyp: Elitní klon Exodus Cheese x Cheese Auto

nabídka DinafemSamokvetoucí3 kusy 613 
spinner
nabídka DinafemSamokvetoucí5 kusů 952 
nabídka DinafemSamokvetoucí10 kusů 1884 

Popis

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Doba květu

Genetika

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

Akce RQS konopi