Velmi silná a výnosná semena konopí Chem OG

Chem OG

Chem OG od SeedBanky Female Seeds jsou vysoce výnosná semínka konopí, ze kterých vám za 8 až 9 týdnů vyroste velmi chutné a silné konopí.

V této špičkové rostlině se mísí geny výjimečného Chemdawgu a slavného OG Kushe. Chem OG je velmi robustní indica-dominantní rostlina, která při pěstování venku dorůstá výšky až 2,5 m a může vám vyprodukovat 600 až 1200 gramů velice silného konopí na jedinou rostlinu. Navíc se snadno pěstuje, takže je vhodná i pro začínající pěstitele a snadno snáší stres způsobený například nadměrným hnojením.

Chem OG se hodí nejen pro pěstování venku, ale i uvnitř. V interiéru umí vyprodukovat až 600 gramů konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru a produkuje husté a pevné palice, jež jsou prorostlé krásnými oranžovými pestíky. Tyto nádherné palice také produkují přímo obrovské množství trichomů, takže z nich jde vyrobit opravdu vysoce kvalitní pryskyřičné extrakty.

Tato konopná kráska má intenzivní aroma, které je ale příjemně jemné a je složené z vůní citronu, země, borovice a kořeněné nafty. Když ji budete kouřit, můžete se těšit na velmi silně psychedelický efekt, který vyvolává intenzivní pocit tělesné a duševní relaxace. Vzhledem ke své síle bude také velmi nápomocná při léčbě stresu a bolesti.

nabídka Female SeedsFeminizované4 kusy 855 
spinner
nabídka Female SeedsFeminizované10 kusů 1944 
spinner