Nejlepší semena trávy - Chemdog Gorilla

Chemdog Gorilla

Pokud máte rádi silné indika-dominatní konopí s dobrým výnosem a výjimečnou chutí, pak vám doporučujeme vyzkoušet semínka nové odrůdy Chemdog Gorilla od Seedbanky Expert Seeds.

Chemdog Gorilla vznikla spojením extrémně silné konopné odrůdy Gorilla Glue # a legendárního Chemdogu. Díky této perfektní kombinaci genů kvete Chemdog Gorilla pouze 60 dní, produkuje vynikající výnosy (až 650 gramů na jednu rostlinu) a má i vysoký obsah THC (až 21 %).

Tento konopný „zabiják“ má tak silný efekt, že i pokročilému uživateli marihuany bude stačit jediný pořádný „hit“, aby si plně užil jeho super relaxační účinek, který je opravdu velice příjemný. Několik šluků pak často navodí až narkotický účinek, který vás spolehlivě přilepí k pohovce až na několik hodin.

Tento bezkonkurenční efekt skvěle uvolňuje i ty nejzkušenější kuřáky, ale navíc se perfektně hodí i k léčbě nespavosti. Často se též používá k léčbě nechutenství, dokáže skvěle ulevit od bolestí a zahání stres i deprese.

Stejně jako její rodiče, i Chemdog Gorilla produkuje krásně husté palice, ze kterých přímo prýští pryskyřice. Musíme vás však upozornit na fakt, že mají opravdu velice intenzivní vůni, takže doporučujeme použít v interiéru kvalitní uhlíkový filtr, pokud nechcete, aby vám celý dům voněl jako výdejna marihuany 🙂

nabídka Expert SeedsFeminizované3 kusy 777 
spinner
nabídka Expert SeedsFeminizované5 kusů 1149 
spinner
nabídka Expert SeedsFeminizované10 kusů 2099 
spinner

Popis

Expert seeds kvalitní výběr semen konopí nejlepších odrůd a genetik

Genetika: Gorilla Glue #4 X Chemdog Millionare (indica 80 %, sativa 20 %)

Doba květu uvnitř: 55 až 60 dní

Kdy sklízet venku: začátkem října

Výnos uvnitř: až 450 gramů na metr čtvereční

Výnos venku: až 650 gramů na rostlinu

Obsah THC: 21 %

Obsah CBD: 2 %

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí