GreenHouse Seeds Chemdog

Chemdog

Odrůda Chemdog od SeedBanky GreenHouse Seeds (nezaměňovat s ChemDawg) vznikla křížením konopných legend OG Kush a Sour Diesel. Je to prvotřídní hybrid s obrovskými výnosy a vysokým obsahem THC, který vezme vaši mysl na výlet do konopného ráje takřka ihned po tom, co se vám dostane do hlavy.

Chemdog je vhodný zejména pro pěstování v interiéru, ale umí vyprodukovat parádní výnosy i venku, nebo ve skleníku. Zároveň patří mezi odrůdy, jenž velice dobře reagují na LST (Low Stress Training). O vysoké kvalitě této odrůdy svědčí také to, že se umístila na 2. místě v prestižní konopné soutěži IC420 Growers Cup (v roce 2008). Chemdog kvete v interiéru přibližně 9 až 10 týdnů a produkuje šíleně pryskyřičnaté palice s velkým počtem oranžových pestíků. Při pěstování venku dokvétá začátkem října a produkuje výnos 1000+ gramů konopí na jednu rostlinu.

Chemdog není vůbec skoupý, co se účinných látek týče. Obsahuje přibližně 21% čistého THC a nejméně 1,5 % CBD. Tato kombinace kanabinoidů přijde vhod, pokud trpíte chronickou bolestí nebo úzkostí. Vysoký obsah THC se postará o vaše psychické problémy a vymaže veškerý stres a strach tím, že je nahradí pocity euforie a radosti, přičemž CBD se postará o vaše tělesné potíže, jako je bolest, či svalové napětí.

Představení SeedBanky Greenhouse Seeds

nabídka Green HouseFeminizované3 kusy 749 
spinner
nabídka Green HouseFeminizované5 kusů 999 
spinner
nabídka Green HouseFeminizované10 kusů 1999 
spinner

Popis

Chemdog

Genetika: OG Kush x Sour Diesel

Doba kvetení: 9 až 10 týdnů

Kdy sklízet venku: začátkem října

Obsah THC: 21%

Obsah CBD: 2%

Výnos: 1000+ gramů na rostlinu

Green House konopná semínka

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

,

Pěstování

,

Výška

,

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí

Ocenění