Chemical Bride

Chemical Bride

Chemical Bride je žhavá novinka od šikovných pěstitelů ze SeedBanky GreenHouse Seeds, která vás ani v nejmenším nezklame. Tento kultivar si totiž projde fází kvetení za pouhých 8 až 9 týdnů, a v mžiku zaplní vaši „spižírnu“ spoustou nádherných palic!

Stejně jako úspěšné manželství, i konopí potřebuje silné kořeny, aby se mu dobře dařilo. Silná genetika rodičovských odrůd Chemdog a Wedding Cake propůjčila této rostlině vysokou odolnost, skvělou chuť a silný efekt. Chemical Bride je Indika-dominantní hybrid, který nedosahuje velké výšky, produkuje parádní výnosy 550 až 600 gramů konopí na jednu rostlinu a bude připraven ke sklizni do první poloviny října. Díky nízkému vzrůstu to je ideální kytka do malého pěstebního stanu nebo upravené skříně.

Chemical Bride zdědila po svých rodičích i jedinečnou příchuť, v které pocítíte parádní mix kyselých tónů, benzínu a zemitých podtónů. Díky takto výraznému chuťovému profilu se také skvěle hodí pro výrobu vynikajících konopných extraktů.

Účinky odrůdy Chemical Bride jsou převážně uvolňující, ale nepřilepí vás k vašemu oblíbenému gauči jako klasická Indika. Místo toho bude vaše mysl dokonale jasná a produktivní, zatímco se vaše tělo bude topit v bazénu plném uvolňujících, hřejivých a povznášejících vibrací.

Představení SeedBanky Greenhouse Seeds

nabídka Green HouseFeminizované10 kusů 2299 
spinner
nabídka Green HouseFeminizované5 kusů 1299 
spinner
nabídka Green HouseFeminizované3 kusy 899 
spinner

Popis

Chemical Bride

Genetika: Wedding Cake x Chemdog  (70% Indika/30% Sativa)

Doba kvetení: 8 až 9 týdnů

Kdy sklízet venku: v polovině října

Obsah THC: vysoký

Výnos: 550 až 600 gramů na rostlinu

Green House konopná semínka

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí