Semena extrémně silného konopí Chingis Khan

Chingis Khan

Chingis Khan je nejsilnější odrůda konopí z katalogu SeedBanky VIP Seeds.

Tato špičková indica-dominantní rostlina vznikla křížením velmi pryskyřičnatého samce z rodiny AK-47 a extrémně silné samice odrůdy Amnesia Haze s vysokým obsahem THC.

Chingis Khanjedinečnou chuť, kterou ocení dokonce i odborníci. Najdete v ní hned několik různých příchutí, od karamelu, až po ovocný meloun, a dokonce v ní pocítíte i mátu.

velmi vysoký obsah THC a navozuje opravdu extrémně silný efekt, který vás pravděpodobně zcela odrovná, pokud nepatříte mezi zkušené kuřáky s vypěstovanou tolerancí vůči THC.

Proto se obecně doporučuje, aby ji nováčci kouřili jen velmi opatrně. Kuřák veterán a znalec si však může zcela vychutnat každou slastnou minutu.

Velká síla odrůdy Chingis Khan se dá také skvěle využít k léčebným účelům. Výborně zmírňuje bolest, stres i úzkost a zažene všechna vaše trápení jako mávnutím kouzelného proutku.

Chingis Khan také produkuje velmi husté a kompaktní palice plné pryskyřice. Navíc v takovém množství, že budete muset podepřít větve rostliny, když se bude blížit čas kvetení.

Tato perfektní semena konopí jsou vhodná pro pěstování venku i uvnitř, kvetou 60 až 65 dní a dokáží vyprodukovat až 450 gramů extrémně silného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru (v interiéru).

Venku budou připravena ke sklizni začátkem října a vyprodukují 400 až 600 gramů na jednu rostlinu.

nabídka VIPFeminizované1 ks 179 
nabídka VIPFeminizované3 kusy 539 
nabídka VIPFeminizované5 kusů 929 
nabídka VIPFeminizované10 kusů 1769 

Popis

Genetika: Ak-47 x Amnesia Haze

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, , ,

Genetika

,

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí