Perfektní semínka marihuany Chocolate Haze
perfektni-seminka-marihuany-chocolate-haze-4perfektni-seminka-marihuany-chocolate-haze-3perfektni-seminka-marihuany-chocolate-haze-2

Chocolate Haze

Chocolate Haze je sativa-dominantní konopná odrůda z rodiny Haze. Obsahuje až 20% THC a má velmi silný efekt i na zkušené kuřáky.

Má lehce ovocnou vůni, která je podtržena silnou čokoládovou příchutí. Nechte vaše plíce pohltit jejím měkkým kouřem a nechte skvělou čokoládovou chuť tančit ve vašich ústech.

Chocolate Haze velmi silný energizující efekt, který rychle navozuje pocit euforie na 1-2 hodiny. Jeho příjemně čokoládový kouř ve vás rozdmychá příjemný pocit štěstí a povznesení.

Má také vysoký terapeutický potenciál. Účinně pomáhá pacientům s chronickou depresí, artritídou a ADD/ADHD. Ulevuje při bolestech kloubů, snižuje stres a zahání migrény.

Semínka konopí Chocolate Haze se v našich klimatických podmínkách dají efektivně pěstovat pouze v interiéru. Kvetou 9-10 týdnů, dorůstají výšky 90-160 cm a dokáží vyprodukovat 450-500 gramů výtečného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

nabídka Royal QueenFeminizované3 kusy 629 
spinner
nabídka Royal QueenFeminizované5 kusů 959 
spinner
nabídka Royal QueenFeminizované10 kusů 1795 
spinner

Popis

Genetika: OG Chocolate Thai x Cannalope Haze

 

Seed banka

Doba květu

Genetika

Typ semínek

Balení semen

, ,

Pěstování

Výška

Nároky

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí