CHRONIC HAZE seminka 1

Chronic Haze

Chronic Haze je silná a extrémně výnosná sativa, která vznikla křížením konopných odrůd Northern Light, Skunk a AK-47. Díky těmto legendárním odrůdám má výsledná rostlina vyšší výtěžnost, lepší chuť a kratší dobu květu, než klasické odrůdy z rodiny Haze.

Růst této konopné rostliny je oproti klasickým sativám velmi rychlý a rázný, takže pokud se ji rozhodnete pěstovat v interiéru, bude určitě potřebovat občasnou manikúru, protože bez zástřihů vám vyroste opravdu hodně vysoko. Za to se vám však odmění opravdu velmi vysokými výnosy, které v ideálních podmínkách dosáhnou až 500 gramů na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Venku se pak pěstuje velmi snadno, hlavně díky své vysoké odolnosti vůči plísním i škůdcům. Také má vysokou toleranci vůči chybám při zavlažování. Je to zkrátka ideální kytka pro outdoor, která vám při dostatku slunečního světla vyprodukuje více než 800 gramů špičkového konopí na jednu rostlinu.

Chronic Haze může obsahovat až 20 % THC a má silně energizující efekt, který vydrží účinkovat po velice dlouhou dobu. Tento parádní model má navíc příjemnou příchuť sladkého ovoce a jeho kouření často vyvolává záchvaty smíchu a velice dobrou náladu.

World of seeds semínka

nabídka World of Seeds3 kusyFeminizované 556 
spinner
nabídka World of Seeds7 kusůFeminizované 1105 
spinner
nabídka World of Seeds12 kusůFeminizované 1648 
spinner

Popis

World of seeds semínka Chronic Haze

Genetika:  Northern Light X Skunk X AK-47 (60% sativa / 40% indika)

Doba květu: 60 až 70 dní

Kdy sklízet venku: v polovině října

Výnos v interiéru: až 500 gramů na metr čtvereční

Výnos venku: 800+ gramů na jednu rostlinu

Obsah THC: 20 %

Velmi silný efekt, získal 3. cenu v kategorii Outdoor – IV COPA SECRETA – CHILE 2018

 

 

Seed banka

Balení semen

, ,

Typ semínek

CBD

Doba květu

Genetika

Výnos

Pěstování

,

Nároky

THC

Výška

Léčivé konopí

Akce RQS konopi