Cloud Walker

Cloud Walker

Jen málokteré konopí ve vás dokáže vyvolat takový efekt jako má Cloud Walker. Dáte si pár šluků a zažijete příjemně povznášející trip. Dáte si pár dalších a budete rázem v sedmém nebi! Tento povznášející účinek spolu se sladce ovocnou chutí dělají z tohoto modelu opravdovou pecku pro denní i noční kouření.

Cloud Walker obsahuje genetiku dvou unikátních rostlin. Na jedné straně tu máme vybraný fenotyp odrůdy Punto Roja, což je výjimečná Kolumbijská landrace, jenž se proslavila nádherným vzhledem a psychedelický opojným účinkem. Na druhé straně tu pak je Mendo Breath – stálice z kalifornského Mendocina.

Výsledkem je špičkový, Sativa-dominantní hybrid, jenž vyrůstá do výšky až 200 cm a produkuje tak velké a těžké palice, že se jeho větve musí v době květu podepírat kůly, aby se váhou svého nákladu nezlomily. Na konci období kvetení (které trvá 63 až 70 dní) se rostlina předvede úžasnou přehlídkou barev a bude překypovat množstvím extrémně pryskyřičných palic. Venku očekávejte sklizeň koncem října a výnosy až 600 gramů konopí na jednu rostlinu.

Pozoruhodně silný efekt odrůdy Cloud Walker je dán její kolumbijskou genetikou. Většinou začne povznášejícím účinkem, který může působit přímo psychedelicky. Po nějaké době však opojný efekt ustoupí a dostaví se stav příjemného tělesného uvolnění. Je to ideální sativa pro ranní povzbuzení, ale stejně tak je skvělá pro jakoukoli jinou denní dobu! Cloud Walker má také skvělou chuť, ve které rozpoznáte tóny tropického ananasu, vanilky a karamelu.

Představení SeedBanky Greenhouse Seeds

nabídka Green HouseFeminizované10 kusů 2299 
spinner
nabídka Green HouseFeminizované5 kusů 1299 
spinner
nabídka Green HouseFeminizované3 kusy 899 
spinner

Popis

Cloud Walker

Genetika: Punta Roja x Mendo Breath  (30% Indika/70% Sativa)

Doba kvetení: 9 až 10 týdnů

Kdy sklízet venku: koncem října

Obsah THC: 27%

Výnos: 550 až 600 gramů na rostlinu

Green House konopná semínka

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí