Cluster Bomb semena konopí na Growmartu

Cluster Bomb

Nejnovější přírůstek do edice Bomb seeds je Cluster Bomb. Cluster Bomb je vším čím se Bomb genetiky staly slavnými, obrovský výnos, rychlý růst, a je dost silná, aby vás odvála do dalekých míst!

Tato opravdu explozivní odrůda byla stvořena za použití originálního Sensi Skunk#1a legendární Cinderella 99, která pak byla zkřížena s našim vlastním výtečným Bomb #1. Výsledná genetika je přímo hrůzu nahánějící: Indika dominantní hybrid, který má sílu a výnos, ale díky Cindy 99 genům dozrává rychleji než mnoho dalších super výnosných odrůd.

Převaha Indiky dodává kytce menší vzrůst, hustší strukturu, než byste očekávali při Indoor pěstování. Velký poměr palic k listům a malá internodální vzdálenost znamená, že tato odrůda produkuje ohromné shluky velkých hustých palic. Četné hlavní palice rostoucí na velkých bočních větvích stejně jako na centrálním stonku znamená, že při vnitřním pěstování metodou SOG, nebo SCROG můžete dosáhnout výnosu 700-800 g/m2 za dobrého světla a dostatečné vegetační doby. Cluster Bomb je nutností pro komerční pěstitele kde síla a výnos hrají hlavní roli.

Účinek je úžasný se silným tělesným účinkem, ale stale má v sobě i kousek Cinderella cerebrálního až psychoaktivního stavu. Stav je dlouhotrvající a intenzivní. Cluster Bomb má bohaté skunk aroma se špetkou pomeranče a jahod.

Genotyp: Skunk #1 x Cinderella 99 x Bomb #1

bomb-seeds-logo

nabídka BombFeminizované5 kusů 666 
spinner
nabídka BombFeminizované10 kusů 1099 
spinner
nabídka BombRegulérní10 kusů 751 
spinner
Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Nároky

Výnos

THC

CBD

Akce RQS konopi