konopná-semínka-COTTON-CANDY-1.jpg

COTTON CANDY KUSH

Kdysi dávno chovatelé z Delicious Seeds přijali výzvu vyvinout konopnou odrůdu s obrovskými výnosy, bez obětování ostatních genetických kvalit. Po nějaké době se jim podařilo vyvinout toto výborné konopí, jež pojmenovali Cotton Candy, které v sobě spojuje výtečnou sladkou příchuť Caramela s jemnější rostlinnou chutí Jihoafrické sativi Power Plant.

Konopná semínka Cotton Candy jsou perfektní sativa hybrid, jehož růst jde velmi snadno kontrolovat. velké palice, které ke konci období květu získávají typický odstín kovové levandule, vydávající velmi silnou citrusovou vůni po grapefruitu.

Růst této odrůdy marihuany je velmi bujný a díky němu dosahuje monstrózních výnosů. Spodní větve mohou dosáhnout délky, jako je výška celé rostliny, ale dají se lehce zastřihovat kvůli malému množství listů mezi palicemi.

Když kouříte naši cukrovou vatu, dostaví se rychle nastupující a dlouhotrvající energický efekt, který vás nenechá jen tak usnout. BRAINSTORM BABY!

Tato odrůda získala ocenění v konopných soutěžích, a to první místo v CANNARY ISLAND CUP (SATIVAS) POPULAR CUP a druhé místo v COPA LA MARINA BAIXA 2011.

Delicious seeds - konopná semena

nabídka Delicious3 kusyFeminizované 695 
spinner
nabídka Delicious5 kusůFeminizované 1138 
spinner
nabídka Delicious10 kusůFeminizované 2213 
spinner