critical+2-growshop-growmart
critical+2.0-growmart-growshopcritical+2-growmart

Critical + 2.0

Critical+ 2.0 od Dinafem seeds je feminizovaná odrůda s dominancí sativy, která je výsledkem křížení Critical + a fenotypu velmi odolného vůči vlhkosti. Jedná se o vylepšenou verzi naší Critical+.

Critical+ 2.0 může být pěstována širokým spektrem pěstitelů v oblastech, ve kterých se předtím vyskytovaly potíže. Vzhledově je to nádherná silná rostlina, která je vysoce kvalitní, snadno se pěstuje, má krátkou dobu květu a produkuje velké a těžké palice pokryté pryskyřicí. Tato odrůda je velmi vhodná ke komerčním účelům, pro všechny typy pěstitelů, protože bez komplikací zajistí velkou výnosnost. Navíc se vyznačuje mistrovskými vlastnostmi a je skutečnou referencí mezi rostlinami konopí.

Critical+ 2.0 je nádherná rostlina, poměrně štíhlá, s velkými úzkými listy světle zelené barvy. Roste dobře v interiéru, zejména při pěstování se SCROG, ale je vhodné její růst regulovat. Venku roste úžasným způsobem pod širým nebem v mírných klimatických podmínkách a také se jí daří v komfortním klimatu skleníku. Doporučuje se používat filtry proti zápachu, protože má velmi výraznou vůni a na konci kvetení může být zrádná.

Critical+ 2.0 má intenzivní vůni a chuť, s nádechem citrónu, borovice a koření. Její účinek je silný, cerebrální, velmi stimulační a euforický, dlouho přetrvává. Je ideální k trávení příjemných chvil s přáteli.

Genotyp: Critical+ x Critical+

Tento model nabízíme také v samonakvétací verzi.

nabídka DinafemFeminizované3 kusy 765 
spinner
nabídka DinafemFeminizované5 kusů 1245 
spinner
nabídka DinafemFeminizované10 kusů 2445 
spinner
nabídka DinafemSamokvetoucí3 kusy 675 
spinner
nabídka DinafemSamokvetoucí5 kusů 1090 
spinner
nabídka DinafemSamokvetoucí10 kusů 2215 
spinner

Popis

 

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

, ,

Doba květu

Genetika

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD