Velmi výnosná semínka konopí Critical Blue Auto

Critical Blue Auto

Critical Blue Auto od SeedBanky Expert Seeds je vysoce výnosná samonakvétací rostlina, která byla vytvořena spojením dvou legendárních konopných odrůd Critical a Blueberry.

Toto indika-dominantní konopí obsahuje až 18 % THC, což je na „automat“ velice slušné. Při kouření vyvolává silný relaxační efekt, který vás však nepřipoutá ke gauči, jako klasická indika. Také má vysoký potenciál pro uživatele lékařské marihuany, kteří hledají silné konopí k utišení bolestí, léčbě nespavosti a zahnání deprese.

Tato konopná dáma roste velice rychle a energicky. Bude připravena ke sklizni za pouhých 70 dní od vyklíčení semen a to v interiéru i exteriéru. Dosahuje výšky 75 až 150 cm a produkuje krásně velké a kompaktní palice, jež jsou důkladně obalené lepivou pryskyřicí. V interiéru pak dosahuje výnosu 400 až 500 gramů na metr čtvereční, zatímco venku vyprodukuje až 170 gramů marihuany na jednu rostlinu.

Critical Blue Auto je velice chutné konopí, díky kterému se vaše chuťové pohárky budou radovat z lahodně sladké chuti, která je zakončena intenzivní citrónovou a ovocnou příchutí.

nabídka Expert SeedsSamokvetoucí3 kusy 686 
spinner
nabídka Expert SeedsSamokvetoucí5 kusů 1039 
spinner
nabídka Expert SeedsSamokvetoucí10 kusů 1888 
spinner

Popis

Expert seeds kvalitní výběr semen konopí nejlepších odrůd a genetik

Genetika: Blueberry Auto X Genetic Critical Auto (indika-dominantní)

Doba růstu: 70 dní od vyklíčení semen

Výnos uvnitř: 400 až 500 gramů na metr čtvereční

Výnos venku: 75 až 170 gramů na rostlinu

Obsah THC: 18 %

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

,

Výnos

,

THC

CBD

Léčivé konopí