critical-cheese-growmart

Critical cheese

Critical Cheese od Dinafem je feminizovaná odrůda s dominancí sativy, která je výsledkem křížení variet Cheese a Critical +. Je propojením dvou odrůd z našeho katalogu, které si získaly věhlas pro svou vůni i chuť.

Odrůda Critical Cheese je jedním z našich dosud chybějících základních kamenů a zcela uspokojí milovníky velkých kmenů konopí. Je to báječná rostlina, jednoduchá na pěstování, s krátkou dobou kvetení, silná, vytváří velké, těžké a kompaktní palice pokryté pryskyřicí.

Vzhledem k tomu, že vůně Critical Cheese může být v posledních 2 týdnech kvetení až nebezpečně silná, vyžaduje se použití filtru proti zápachu. Venku se dokonale vyvíjí v libovolném stávajícím pěstebním systému, zejména SCROG, doporučuje se však její růst regulovat. Venku se jí daří v kontinentálním či mírném podnebí nebo chráněném prostředí skleníku.

Critical Cheese má pronikavou vůni a chuť, s nádechem citrónu, borovice, parfému a sýra. Její účinek je silný, cerebrální, stimulační a euforický, dlouho přetrvává. Je ideální k trávení příjemných chvil s přáteli.

Genetika: Critical+ x Cheese

Genetika: Automat Critical+ x Roadrunner

Tento produkt nabízíme také v samonakvétací variantě.

nabídka DinafemFeminizované3 kusy 679 
nabídka DinafemFeminizované5 kusů 1079 
nabídka DinafemFeminizované10 kusů 2119 
nabídka DinafemSamokvetoucí3 kusy 590 
nabídka DinafemSamokvetoucí5 kusů 975 
nabídka DinafemSamokvetoucí10 kusů 1899 

Popis

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

, ,

Doba květu

Genetika

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi