Vynikající semínka marihuany Critical Gorilla

Critical Gorilla

Critical Gorilla je excelentní odrůda konopí, která vznikla spojením rychle kvetoucí odrůdy Critical a super silné Gorilla Glue #4. Výsledkem je lahodná marihuana s až překvapivě sladkou chutí, štiplavou vůní a extrémně silným efektem. 

Tato konopná krasavice se navíc snadno pěstuje, a v interiéru kvete pouze 55 dní. Její šťavnaté, husté a příjemně sladké palice vyrůstají z poměrně podsadité, středně vysoké rostliny, jejíž výnos se může vyšplhat až na 550 gramů z jednoho metru čtverečního. Critical Gorilla je sice opravdu parádní konopíčko pro rekreační uživatele, ale skvěle se hodí i pro lékařské využití, protože zmírňuje nevolnost, zlepšuje chuť k jídlu a léčí záněty i revmatismu.

Znáte známé rčení, že protiklady se rádi přitahují? V případě odrůdy Critical Gorilla se to vyplnilo do puntíku. Critical a Gorilla Glue mají natolik odlišné účinky, že jejich spojením vznikl parádní efekt, který vám v hlavě způsobí doslova ohňostroj. Critical Gorilla vás již krátce po prvním pořádném potáhnutí doslova usadí do nejbližší pohovky či židle, a vyvolá velmi příjemný pocit uvolnění a spokojenosti. Je to také přímo špičkové konopí pro intimní chvilky s vaším partnerem.

 

nabídka Expert SeedsFeminizované3 kusy 777 
spinner
nabídka Expert SeedsFeminizované5 kusů 1149 
spinner
nabídka Expert SeedsFeminizované10 kusů 2099 
spinner

Popis

Expert seeds kvalitní výběr semen konopí nejlepších odrůd a genetik

Genetika: Gorilla Glue #4 X Critical (indica 90 %, sativa 10 %)

Doba květu uvnitř: 55 dní

Kdy sklízet venku: začátkem října

Výnos uvnitř: až 550 gramů na metr čtvereční

Výnos venku: až 650 gramů na rostlinu

Obsah THC: 22 %

Obsah CBD: 1 %

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí