Super semena konopí Critical Haze

Critical Haze

Od chvíle, kdy byl oznámen vývoj konopné odrůdy Critical Haze, byly příznivci SeedBanky Mr. Nice naplněni zvědavosti a očekáváním. Odrůda Critical Mass, z které Critical Haze vychází totiž získala v průběhu let téměř všechna ocenění v konopných soutěžích po celém světě, nemluvě o tom, že její fenotypy vždy dokázali plně uspokojit své pěstitele.

Toto čekáni je však již u konce a Critical Haze se nakonec představil jako velice praktický hybrid z rodiny Haze. Tato skvělá rostlina se dobře pěstuje a její potenciální výnos je opravdu velký. Má příjemně ovocnou chuť a výraznou vůni, která pravděpodobně bude patří mezi ty nejlepší, jaké jste kdy okusily. Bude však zapotřebí trochu více trpělivosti, jelikož i když někdy dokáže vykvést za 8 až 10 týdnů, vetšinou jí to bude trvat 10 až 12 …. Proto se dá také v našem klimatu efektivně pěstovat pouze v interiéru. Pokud však patříte mezi ty šťastlivce, co jim na zahradě stojí kvalitní skleník, bude pro vás pěstování této rostliny skutečným zážitkem. Critical Haze dokáže vyprodukovat 450 až 650 gramů na metr čtvereční v interiéru a ve sklenících ještě podstatně více !!  

Critical Haze je špičková rostlina, kterou vyhledávají komerční pěstitelé, a všichni co milují Haze. Také má vysoký léčivý potenciál: výborně léčí svalová napětí, pmt, ms a skvěle stimuluje chuť k jídlu… Zkuste ji a zaručujeme vám, že budete velmi příjemně překvapeni.

nabídka Mr. NiceRegulérní15 kusů 2749 
spinner

Popis

Aroma:

Léčebné účinky:

Výnos:

Genetika: Skunk x Haze x Afghan

Je to velice silná odrůda, která má výbornou ovocnou chuť a skvěle se hodí do skleníku.

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

Doba květu

Genetika

Pěstování

Výška

Výnos

Nároky

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi