Velice výnosná semena travky Critical Lights

Critical Lights

Critical Lights je nádherný indika-dominantní hybrid s obrovskými výnosy. Je to potomek mateřských odrůd Critical a Northern Lights #5, což jsou samy o sobě slavné konopné legendy. Critical Lights je snadno pěstitelná a zároveň všestranná odrůda konopí, která se hodí pro úplné začátečníky i pokročilé kultivátory.

Tato parádní konopná rostlina od SeedBanky Expert Seeds má tak velké a těžké palice, že se její větve musí podpírat, aby se v době květu zabránilo jejich praskání, či dokonce odlamování. Navzdory tak velkým výnosům je však Critical Lights stále středně vysoká rostlina, která kvete pouhých 56 dní. Má přímo fantasticky kořenitou a ovocnou chuť i vůni s lehce zemitým podtónem, která vám připomene skvělá osmdesátá léta (tedy pokud samozřejmě patříte mezi pamětníky) .

Critical Lights obsahuje až 21 % THC a její silný a extrémně příjemný efekt je poměrně dlouhotrvající. Tento parádně psychoaktivní účinek navíc nastupuje skoro ihned po prvním pořádném „hitu“ a jelikož jde o takřka stoprocentní indiku, je převážně relaxační. Proto se také nejlépe hodí k příjemně uvolňujícímu odpočinku na konci těžkého pracovního dne. Výborně se též hodí k léčbě bolestí všeho druhu, nebo k navození ničím nerušeného spánku.

Je to silné, mega výnosné a rychle kvetoucí konopí s výbornou chutí, které se snadno pěstuje. Co více si můžete přát?

nabídka Expert SeedsFeminizované3 kusy 686 
spinner
nabídka Expert SeedsFeminizované5 kusů 1039 
spinner
nabídka Expert SeedsFeminizované10 kusů 1888 
spinner

Popis

Expert seeds kvalitní výběr semen konopí nejlepších odrůd a genetik

Genetika: Critical X Northern Lights #5 (indica 90 %, sativa 10 %)

Doba květu uvnitř: 56 dní

Kdy sklízet venku: v polovině září

Výnos uvnitř: 500 až 600 gramů na metr čtvereční

Výnos venku: 1200 až 1500 gramů na rostlinu

Obsah THC: 21 %

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

,

Pěstování

,

Výška

Výnos

,

THC

CBD

Léčivé konopí