Špičkové konopí Critical Mass

Critical Mass

Critical Mass je vlastně přepracovaná verze starší konopné odrůdy, známé pod jménem Big Bud. Je to absolutní jednička pro pěstitele, kteří od konopí vyžadují extrémně vysoký výnos a stejně tak silný efekt. Má zajímavý rodokmen, jenž obsahuje genetiku obzvláště silného Afghánce, kombinovanou s původním Skunkem #1.

Critical Mass je v současnosti nejvýnosnější konopná rostlina, jejíž centrální palice je tak velká, že svým vzhledem připomíná samčí genitálie obřího osla. V interiéru kvete pouhých 45 až 55 dní a dokáže vyprodukovat 650 až 750 gramů silného konopí na jeden metr čtvereční. Zkušení pěstitelé z ní však dokáží „vyždímat“ ještě o něco víc… Pokud se bude pěstovat venku, dozrává již během září.

Je to dobře se pěstující rostlina, která nevyžaduje mnoho péče a hodí se i pro méně zkušené pěstitele. Vzhledem ke své silné a husté struktuře však může být trochu náchylnější k plísním, pokud je vlhkost pěstebního prostředí příliš vysoká.

Critical Mass také získal několik ocenění v různých konopných soutěžích. Je to výjimečně silná rostlina kterou určitě vyzkoušejte.

 

nabídka Mr. NiceRegulérní15 kusů 2333 
spinner

Popis

Aroma:

Léčebné účinky:

Výnos:

Genetika: Afghan x Skunk #1

Jedná se o odolnou rostlinu, vhodnou pro začátečníky, která patří mezi nejvýnosnější konopné rostliny současnosti a má navíc dobrý léčivý potenciál.

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

Doba květu

Genetika

Pěstování

,

Výška

Výnos

Nároky

THC

CBD

Léčivé konopí