energická semínka marihuany Critical Poison

Critical Poison

Critical Poison od SeedBanky 00 Seeds je vysoce kvalitní konopný hybrid, jenž vznikl ze slavné genetiky Critical Mass, díky níž produkuje tato indika-dominantní rostlina extrémně vysoké výnosy.

Je to velmi energická rostlina, kterou si můžete snadno zasadit venku i v interiéru. Svou strukturou připomíná vánoční stromeček, kvete pouze 60 dní a má silně zemitou vůni. Critical Poison dorůstá v interiéru 80 až 100 cm a dokáže vyprodukovat 550 až 600 gramů výborné marihuany na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru. Pokud bude pěstován venku, vyroste vám do výšky 2 až 3 metry a bude připravena ke sklizni začátkem října.

Critical Poison vás jistě překvapí svým rychlým kvetením, které překoná jen málokterá indika, ale nejvíce vás uchvátí svou obrovskou produktivitou. Dokáže totiž vyprodukovat tak velké množství super pryskyřičnatých palic, že její větve budou potřebovat v době květu nějakou oporu, aby se jejich vahou nezlomili.

Critical Poison je špičkové konopí, které se dokáže výborně přizpůsobit všem zeměpisným šířkám a růstovým prostředím.

nabídka 00 SeedsFeminizované3 kusy 453 
spinner
nabídka 00 SeedsFeminizované5 kusů 609 
spinner

Popis

Critical Poison

Genetika: Critical Mass X indika

Doba květu: 45 až 50 dní

Kdy sklízet venku: 1. až 10. října

Venkovní výnos: 600+ gramů na jednu rostlinu

Vnitřní výnos: 550 až 600 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: 19 %

Poznámka: během kultivace se doporučuje podepírat boční větve, aby nedošlo k jejich zlomení vlivem velké hmotnosti palic

 

oo-seeds growshop growmart semínka marihuany

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Výška

,

Nároky

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí