Nejlepší konopí Critical Skunk

Critical Skunk

Critical Skunk je genetický bratranec odrůdy Critical Mass, která před lety zaútočila na konopnou scénu v Evropě a získala uznání i na mnoha dalších místech po celém světě.

Konopná semínka odrůdy Critical Skunk od SeedBanky Mr. Nice Seeds jsou výbornou alternativou pro pěstitele, kteří chtějí získat rychle kvetoucí rostlinu, jenž má všechny důležité aspekty, které by mělo mít chutné a kvalitní konopí.

Critical Skunkvýborný potenciál pro rekreační i komerční pěstitele. Můžete od něj očekávat super vysoký výnos (650 až 800 gramů na metr čtvereční), a má také skvělou chuť a silný efekt. Jeho doba kvetení v interiéru obvykle trvá 6 až 8 týdnů, a venku je připraven ke sklizni koncem září nebo začátkem října.

Je to také velmi odolná rostlina, která se nejlépe hodí na pěstování venku nebo ve skleníku. Critical Skunk se navíc velmi snadno pěstuje, takže pokud jste dostatečně zkušený alespoň do té míry, že dokážete rozeznat samce od samice při pěstění regulérních semen, nebudete mít žádné potíže s jeho pěstováním.

Vřele doporučujeme vyzkoušet….

nabídka Mr. NiceRegulérní15 kusů 1944 
spinner

Popis

Aroma :

Léčebné účinky :

Výnos :

Genetika: Skunk x  Afghan

Je to velmi odolná rostlina, zejména proti přehnojení a začátečnickým chybám.

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

Doba květu

,

Genetika

Pěstování

,

Výška

Výnos

Nároky

THC

CBD

Léčivé konopí