Parádní outdoorová semena konopí Critical Sour

Critical Sour

Critical Sour je poměrně kompaktní a robustní rostlina konopí s flexibilním stonkem, která dorůstá výšky 80 až 250 cm. Také má působivý poměr květů a listů (mnohem větší množství květů než listů) a produkuje velmi husté palice s vysokým obsahem pryskyřice. Palice mají velmi příjemnou vůni (ovocná, zemitá a kořeněná), která však není příliš intenzivní, takže je to ideální model pro pěstitele, kteří chtějí svou vzácnou úrodu uchránit před nenechavými prsty zlodějů.

Když budete Critical Sour kouřit, pocítíte při vdechnutí lahodně jemnou chuť, která vám připomene legendární ananasový fenotyp grapefruitu. Po vydechnutí vám na patře zůstane příjemně kořeněná a zemitá příchuť, která je pozůstatkem genetik Maroc a Auto NL.

Co se týče efektu, ten bychom mohli popsat jako rychle nastupující, silný a fyzicky uvolňující, doprovázený mírným psychedelickým dotekem. Vyvolává šťastný a povznášející účinek, který celé vaše tělo naplní velmi příjemným pocitem.

nabídka Female SeedsFeminizované4 kusy 611 
spinner
nabídka Female SeedsFeminizované10 kusů 1380 
spinner

Popis

Genetika: (Maroc x Grapefruit) x (Auto NL x Auto NL x Auto Critical) 

Konopná semínka odrůdy Critical Sour lze považovat za další generaci rychle kvetoucích konopných hybridů od skvělé SeedBanky Female Seeds.

Cílem pěstitelů z Female Seeds bylo vytvořit silnou a chutnou rostlinu s časnou úrodou, která by vykvetla ještě před začátkem podzimních dešťů (lze ji sklízet začátkem září). Z tohoto důvodu zkřížili hybrid Maroca a Grapefruitu se samonakvétací odrůdou, jež vznikla křížením genetik Auto NL a Auto Critical. Critical Sour je díky tomu velmi vytrvalá rostlina, která má značně zkrácenou dobu květu a také se velmi snadno pěstuje. Jedinou možnou nevýhodou je to, že v průměru každé 30. semínko této rostliny bude mít plně samonakvétací vlastnosti.

Critical Sour má také výborný léčivý potenciál, protože obsahuje genetiku známé léčivé odrůdy Auto NL, jež se osvědčila jako výborný přírodní lék proti bolesti. Také skvěle pomáhá v boji proti stresu, úzkosti, nevolnosti a artritidě.

 

Female Seeds semena marihuany

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

,

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí