Nová semena tajemného konopí Crop Circle Auto

Crop Circle Auto

Semena konopí Crop Circle Auto jsou stejně záhadná, jako tajemné kruhy v obilí. Tato malá samonakvétací semínka musí být snad naplněna raketovým palivem, protože jsou připravena ke sklizni již za 55 dní od vyklíčení a přitom vyprodukují nádherné palice, které obsahují až 18 % THC. Také jejich výnos je prakticky neslýchaný (800 gramů na jeden metr čtvereční). Opravdu se nás neptejte, jak to pěstitele ze SeedBanky Cream of the Crops udělali!!

Tato indica-dominantní rostlina je nízká a kompaktní, ale přesto dostatečně silná na to, aby udržela velký počet mohutných palic, jež jsou pokryté lesknoucí pryskyřicí. Má neobvyklou vůni, ve které se mísí intenzivní květinové a zemité tony s tropickým kokosem a vápnem. Samotný kouř je až neuvěřitelně hustý a sladký a drží se na patře ještě dlouho po výdechu. Cream of the Crop tento model důrazně doporučuje pro vaping.

Crop Circle Auto je také velmi odolná vůči škůdcům i plísním, a proto se hodí i do vlhkého podnebí. Snadno se pěstuje a bude vhodná i pro začínající pěstitele.

Je to výkonný a vizuálně fascinující hybrid s jedinečnou vůní a silným efektem, který vás po pár hitech zanechá ztraceného v hlubokém vesmíru, obklopeného mračnem mezigalaktického ganja kouře a touhou po celé Mléčné dráze (nebo alespoň tyčince Mars..).

nabídka Cream of the CropSamokvetoucí1 kus 245 
spinner
nabídka Cream of the CropSamokvetoucí3 kusy 666 
spinner
nabídka Cream of the CropSamokvetoucí5 kusů 999 
spinner
nabídka Cream of the CropSamokvetoucí10 kusů 1699 
spinner

Popis

Cream of the Crop semena marihuany seminka konopi

Genetika: Lavender x Hawaiian x Cream Cheese

Doba květu: 55 dní od vyklíčení

Výnos: uvnitř 800 g na metr čtvereční / venku 80 g na jednu rostlinu

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí