Perfektní konopná novinka Crystal Candy F1 Fast Version

Crystal Candy F1 Fast Version

Crystal Candy F1 Fast Version je speciální a rychle kvetoucí verze jedné z nejchutnějších odrůd konopí v katalogu SeedBanky Sweet Seeds.

Tato parádní konopná šampiónka získala v roce 2017 1. cenu za nejlepší indiku na konopném šampionátu Spannabis.

Crystal Candy F1 Fast Version má stejně jako původní odrůda příjemně sladkou chuť i vůni, která asi nejvíce připomíná žvýkačky, a která změnila originální Crystal Candy na velmi ceněný a vyhledávaný model.

A to není ani zdaleka vše: Crystal Candy F1 Fast Version také produkuje velké palice s obrovským množstvím pryskyřičných krystalů, které zcela pokrývají její palice, a dokonce i okolní listy. Také obsahuje až 21% THC.

Extrakty z této špičkové rostliny mají perfektní kvalitu a neuvěřitelně příjemnou vůni. Jakmile je jednou ochutnáte, už nebudete chtít žádné jiné!!

Semínka tohoto neuvěřitelného konopí můžete navíc snadno pěstovat venku i uvnitř, díky urychlenému kvetení navíc kvetou pouhých 6 – 7 týdnů a dokáží vyprodukovat až 400 až 650 gramů výtečného konopí na jednu rostlinu při pěstění venku nebo 450 – 600 gramů na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru při pěstování uvnitř.

sweet-seeds-growmart

nabídka Sweet Seeds25 kusůFeminizované 2699 
spinner
nabídka Sweet Seeds100 kusůFeminizované 9499 
spinner
nabídka Sweet Seeds3 kusyFeminizované 524 
spinner
nabídka Sweet Seeds5 kusůFeminizované 839 
spinner

Popis

Genetika: Crystal Candy® x Sweet Special Auto

 

 

Sweet Seeds cannabis semena

Seed banka

Balení semen

, , ,

Typ semínek

Doba květu

Genetika

Výška

Výnos

Pěstování

,

Nároky

THC

CBD

Ocenění