Úžasná semínka konopí Crystal White

Crystal White

Crystal White je indica a dominantní konopná rostlina od Seed Banky Spliff Seeds, která vznikla křížením legendárních odrůd Super Skunk a White Widow.

Výsledkem tohoto křížení je parádní konopná odrůda, která se vyznačuje skvělou ovocnou chutí, která připomíná ananas, obrovskými výnosy a vysokým obsahem THC i CBD. Je to jedna z nejproduktivnějších odrůd z nabídky SeedBanky Spliff Seeds.

Rostlina Crystal White je učiněné monstrum. Má hustou strukturu a produkuje opravdu obří, sladce vonící palice s vysokým obsahem pryskyřice.

Navozuje silný a dlouhotrvající efekt s tělo-uvolňujícím účinkem. Také ma vysokou léčebnou hodnotu: používá se k léčbě neurotických bolestí, bolestí svalů a kloubů, zánětů a autoimunitních onemocnění. Výborně také potlačuje abstinenční příznaky při léčbě závislostí.

Tato perfektní semínka konopí můžete pěstovat venku i uvnitř. Když se rozhodnete pro indoor, budou vám kvést přibližně 8-9 týdnů a vyprodukují vám 575 až 650 gramů úžasného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Pokud se je rozhodnete pěstovat venku, měli byste vědět, že je jejich výnos z velké části závislý na kvalitě slunečního světla a tepla. V subtropickém klimatu dokáží vyprodukovat až 1000 gramů na jednu rostlinu, a proto je u nás doporučujeme pěstovat ve skleníku.

nabídka Spliff SeedsFeminizované3 kusy 459 
nabídka Spliff SeedsFeminizované5 kusů 699 

Popis

Spliff Seeds semena konopí

Spliff seeds je banka, která vyrábí speciálně vyšlechtěná semena pro použití v growroomech (pěstování uvnitř). Vybírají ty nejlepší mateční rostliny, které potom generují semínka konopí.

Každá várka je pečlivě zkontrolována, aby se zachovaly klíčové vlastnosti, jako je úspěšnost klíčení a zdraví všech rostlin této seedbanky.

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Nároky

Výška

Výnos

THC

CBD

Akce RQS konopi