Nejchutnější odrůda konopí na trhu - Currant Kush

Currant Kush

Currant Kush je velmi lahodná odrůda konopí od SeedBanky VIP Seeds. Dalo by se říct, že to je jedna z nejchutnějších odrůd z jejich katalogu.

Tento konopný hybrid vznikl křížením špičkových genetik: Afghan kush, Mexican a Colombia.

Výsledkem je velmi stabilní rostlina s výbornou chutí i vůní, která je navíc parádním zdrojem lepkavé pryskyřice pro ty pěstitele, kteří si chtějí vyrobit hash té nejvyšší kvality.

Currant Kush skvělé aroma i chuť, ve které se mísí ovocné vůně s lehce kyselými tóny grapefruitu, klementinek, máty a levandule. Takový jedinečný chuťový profil nenajdete u žádné jiné odrůdy.

Vidět zmatené pohledy kuřáků, kteří poprvé okusí tento model, je k nezaplacení!

Jejich zmatek však rychle zažene velmi silný efekt, který způsobí, že dotyčný kuřák ani nestihne promluvit. Pouze spustí čelist a pozvedne obočí. Currant Kush totiž obsahuje až 22 % THC!

Jako jediné negativum na této jinak špičkové rostlině vidíme to, že potřebuje trochu více péče, aby vyprodukovala solidní výnosy. Proto ji také nemůžeme zcela doporučit úplným začátečníkům.

Semínka konopí odrůdy Currant Kush kvetou 60 až 65 dnů a můžete je pěstovat venku i uvnitř.

V interiéru dokáží vyprodukovat až 400 gramů velmi silného a lahodného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Pokud je budete pěstovat venku, měla by být připravena ke sklizni koncem září/začátkem října a vyprodukují přibližně 400 – 600 gramů na jednu rostlinu.

 

nabídka VIPFeminizované1 ks 149 
nabídka VIPFeminizované3 kusy 446 
nabídka VIPFeminizované5 kusů 769 
nabídka VIPFeminizované10 kusů 1449 

Popis

Genetika: Afghan kush x Mexican x Colombia

Obsah THC: 21 – 22 %

 

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí