Klasická semena konopí Deadryder Auto

Deadryder Auto

Samonakvétací konopí Deadryder Auto od Divine Seeds je vlastně vylepšená odrůda legendárního Lowrydera, jež byla vyvinuta v Nizozemsku za pomoci Quantlena Canadiana z University of Vancouver.

A v čem že je Deadryder Auto lepší? No, je o něco vyšší a ve srovnání se svým předchůdcem má i lepší výnos. Ten sice není nijak převratný, ale porovnáte-li mezi sebou konkurenční „automaty“ s nízkým vzrůstem, zjistíte, že se Deadryder Auto zařadí mezi ty nejvýnosnější.

Tato skvělá samonakvétačka navíc není vůbec náročná na pěstování, a proto se těší velké oblibě u začínajících pěstitelů. Deadryder Auto jen málokdy přesáhne výšku 70 cm a dobře se mu daří v interiéru i venku. Pro maximalizaci jeho výnosu se doporučuje použít tréninkovou metodu LST nebo ScroG.

Deadryder Auto má výtečnou exotickou chuť, ve které ucítíte cedr, borovici a také trochu haše. Obsahuje až 19 % THC a vyvolává příjemně relaxační efekt. Z lékařského hlediska se Deadryder hodí k zahnání stresu, snížení svalového napětí a léčbě nevolnosti. Také umí výborně stimulovat chuť k jídlu.

nabídka Divine SeedsSamokvetoucí3 kusy 326 
nabídka Divine SeedsSamokvetoucí6 Kusů 639 
nabídka Divine SeedsSamokvetoucí9 kusů 909 

Popis

Původ: Divine seeds semena konopíKanada/Nizozemsko

Genetika: ruderalis

Doba růstu: 11 až 12 týdnů od vyklíčení semen

Obsah THC: 19 %

Výnos: až 300 gramů na metr čtvereční

Výška: 65 až 75 cm

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi