kvalitní konopí DEEP MANDARINE

DEEP MANDARINE

Tým Delicious Seeds posledních pár let zkoumá a vyvíjí konopné odrůdy s vysokou úrovní CBD, aby vyhověl potřebám pěstitelům, kteří se specializuji na pěstění léčivé marihuany.

Všechno to začalo před třemi lety, kdy se chlapům z Delicious Seeds dostala do rukou konopná rostlina zvaná Carmen. Po jejím prvním ochutnání si uvědomili, že sice moc nezhuluje, ale má úžasnou mandarinkovou chuť. Po její analýze byli překvapeni, když zjistili, že obsahuje 8,5% THC a 12,5% CBD, a tak se rozhodli na ní dále pracovat a provádět další výzkum.

Deep Mandarine je prvním velkým úspěchem. Vznikla křížením Carmen s jednou z nejlepších odrůd na světě: Sugar Black Rose. Výsledný hybrid se zdá být zcela identický se Sugar Black Rose, ale s tak hlubokou mandarinkovou chutí, že ji opravdu nemohli nazvat jinak než Deep Mandarine.

Jak již naznačuje její název, tato odrůda léčivé marihuany má pozoruhodnou mandarinkovou chuť a vůni, indikující vysokou úroveň lékařsky prospěšných terpenů. Analýza provedená u této rostliny zjistila obsah 4% THC a 15% CBD, což šlechtitele pobídlo k tomu, aby ji přivedli na trh již v roce 2016.

Delicious seeds - konopná semena

nabídka Delicious3 kusyFeminizované 1064 
nabídka Delicious5 kusůFeminizované 1689 
nabídka Delicious10 kusůFeminizované 3003 

Popis

Semena konopí delicious seeds

Seed banka

Balení semen

, , ,

Typ semínek

CBD

Doba květu

Genetika

Výnos

Léčivé konopí

Pěstování

,

Nároky

THC

Výška