Semena velice chutného konopí Diesel Berry Auto

Diesel Berry Auto

Konopná semínka Diesel Berry Auto vznikla křížením stále populárnější odrůdy Berry Ryder s mnohokrát oceněnou genetikou NYC Diesel. Výsledkem je silná a velice chutná rostlina, která v sobě kombinuje ty nejlepší vlastnosti obou svých rodičů.

Diesel Berry Auto od SeedBanky Auto Seeds je samonakvétací konopí, které v interiéru dorůstá výšky 70 až 90 cm a je připraveno ke sklizni za 65 až 75 dní od vyklíčení semen. Snadno se pěstuje a hodí se i pro začínající pěstitele.

Tato indica-dominantní rostlina produkuje krásně husté a velice tvrdé palice, které jsou vysoce aromatické a mají vysoký obsah THC. Vyvolávají silný a dlouhotrvající efekt s relaxačním účinkem a mají velice exotickou chuť, ve které se spojují sladce ovocné tóny s příjemně štiplavou příchutí motorové nafty.

Je to opravdu velice chutné konopí, které dokáže potěšit i zkušené konopné znalce.

nabídka Auto seedsSamokvetoucí3 kusy 683 
spinner
nabídka Auto seedsSamokvetoucí5 kusů 899 
spinner

Popis

Genetika: Berry Ryder x NYC Diesel

Doba květu: 65 až 75 dní od vyklíčení semen

Výnos: 350+ gramů na metr čtvereční

Obsah THC: 15 – 18 %

Obsah CBD: méně než 1 %

 

 

Auto seeds je seedbanka, která se specializije na samonakvetaci semena marihuany. Ve svém inventáři mají velmi zajimavé odrůdy konopí. Na českém trhnu nejsou zatím moc etablovaní, nicméně ohlasy a zkušenosti pěstitelů jsou velmi pozitivní. Zkuste Auto seeds konopné semena a možná budete překvapeni.

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí