royal queen seed diesel automatic

Diesel

Diesel Automatická semena od Royal Queen

Novinka Diesel automat od seed banky Royal Queen seeds.

Tento silný, samonakvétací hybrid Diesel je známí pro svou chemickou chuť a odér. Jedná se o hybrid klasického strainu New York City Diesel skřížený s výtečným Lowryder #2.

 

Diesel Feminizované semena od Dinafem

Diesel je další legenda vytvořená ve Spojených státech. Historie této odrůdy od Dinafemu je celkem dlouhá, ale v podstatě pochází z linie ChemDawg. Tato odrůda byla vyšlechtěna speciálně pro hydroponii.

Svůj název získal po naftovém odéru, který vychází z dozrávajících palic marihuany.

Genotyp: Mexico x Afghani

nabídka DinafemFeminizované3 kusy 559 
nabídka DinafemFeminizované5 kusů 888 
nabídka DinafemFeminizované10 kusů 1679 
nabídka Royal QueenSamokvetoucí3 kusy 611 
spinner
nabídka Royal QueenSamokvetoucí5 kusů 899 
spinner
nabídka Royal QueenSamokvetoucí10 kusů 1649 
spinner

Popis

Diesel Automatic od Royal Queen

Diesel Automatic nabízí známou a značně oblíbenou chuť i aroma strainu New York City Diesel a zároveň má rychlejší sklizeň díky samonakvétací genetice, jejímž zdrojem je rodičovský strain Lowryder #2. Podobně jako všechny novější samonakvétací hybridy, přináší i tato varieta lepší výnos a chuť než řada původních samonakvétacích strainů. Jedná se o rychle rostoucí a silný strain jehož celý cyklus růstu trvá zhruba 8 týdnů. Za normálních podmínek dorůstá indoor do výšky 50 až 70 cm. Diesel Automatic vydává silnou vůni připomínající naftu. U palic je rovněž patrné jemně citrusové aroma. Máte-li rádi New York City Diesel, tak v automatické variantě vás určitě nezklame.

 

Diesel Feminizované od Dinafem

V USA se Dieslu vede velmi dobře a je velmi oblíbeným druhem konopí. Hodně pěstitelů si tento klenot od Dinafemu pochvaluje pro jeho nezaměnitelnou chuť a aroma. Má intenzivní stimulující účinky. Díky nízkému obsahu CBD je tento cannabis model označován jako společenský. Rostliny konopí Diesel jsou středně odolné, světle zelené a připomínají tak typickou Sativu.

 

Seed banka

,

Doba květu

,

Genetika

Typ semínek

,

Balení semen

, ,

Pěstování

,

Výška

,

Nároky

Výnos

THC

CBD