Dinachem

Feminizovaná semena Dinachem jsou vlastně nejnovější verzí mýtického ChemDogu (elitní klon z východního pobřeží USA).

Tato skvělá rostlinka vznikla křížením izolovaného klonu Chemdog a Guava Chem, takže výsledkem je parádní sativa-dominantní hybrid s neuvěřitelně kvalitním rodokmenem (NYC Diesel, Sour Diesel a OG Kush). Dinachem je výsledkem týmového projektu. Pěstitel ChemDawg a Dinafem vzali hromadu semen odrůdy GuavaChem (což je stabilní potomek původního ChemDogu) a zkřížili je s původní odrůdou ChemDog z roku 1991. 14. září 2012 pak poprvé představili veřejnosti krásné, silné a vysoce výnosné konopí

Dinachem od Dinafemu podědil ty nejlepší vlastnosti původního ChemDogu – má velice intenzivní chuť, citrusovou vůni, silné léčivé účinky a ještě větší výnos než originál. Rostlina navíc produkuje velké a podlouhlé palice, které jsou pokryty bílo-oranžovými chloupky a lesklými bílými krystaly. Některé fenotypy mohou také získat načervenalé nebo fialové zabarvení – pravé umělecké dílo, díky kterému se vám roztáhnou oční zorničky ještě předtím, než si Dinachem vůbec zakouříte!

Je to prostě silné a výnosné konopí s naprosto jedinečnou chutí, která připomíná směs ropy a citronu, završené vůní borovice. Jeho neobyčejně silný, kreativní a euforický „efekt“ se rychle usadí v hlavě, a poté začne vaše tělo pociťovat velmi příjemný a dlouhodobý pocit fyzické relaxace. Navíc má i vysoký léčebný potenciál (zmírňuje bolest, úzkost a zvyšuje chuť k jídlu).

 

nabídka Feminizované3 kusy 749 
nabídka Feminizované5 kusů 1249 
nabídka Feminizované10 kusů 2379 

Popis

Dinachem

Genetika: GuavaChem X Original Chemdawg 91 (35% indika / 65% sativa)

Doba kvetení: 60 až 70 dní

Kdy sklízet venku: do konce října

Výnos v interiéru: 400 až 500 gramů na metr čtvereční

Venkovní výnos: 600 až 800 gramů na jednu rostlinu

Výška (venkovní): 180 až 300 cm

Obsah THC: vysoký

Ocenění:

  • Nejlepší Indika na konopné soutěži Copa Cannazores 2016
  • 2. cena v kategorii „Indika“ na IC420 Growers Cup 2015

 

Seed banka

Doba květu

Genetika

Typ semínek

Balení semen

, ,

Pěstování

Výška

Nároky

Výnos

,

THC

CBD

Léčivé konopí

Ocenění