blue-critical-auto-dinafem

Dinafem Blue Critical Autoflowering

Semena marihuany Blue Critical Auto od Dinafem Seeds jsou samonakvétací feminizovanou odrůdou marihuany s převahou indiky, která vznikla křížením odrůd Critical+ Autoflowering a Auto Blueberry. Výsledkem je vysoce kvalitní samonakvétací hybrid, který projevuje veškerou genetickou ušlechtilost dvou výjimečných odrůd konopí.

Za nápadem stvořit tuto varietu stála touha po úplném uspokojení všech smyslů. Ze semena Blue Critical Auto vyrůstá elegantní a statná rostlina středního vzrůstu, s krátkou dobou květu a jednoduchým pěstováním, která produkuje velké a husté palice pokryté pryskyřicí. Jedná se o úžasnou rostlinu konopí, která vyniká svou okouzlující vůní a atraktivním barevným odstínem.

Blue Critical Auto se zbarvuje do krásných fialovo purpurových odstínů, pokud je její okolní teplota v noci přibližně o 10 °C nižší než teplota během dne. Semeno marihuany Blue Critical mohou pěstovat venku i uvnitř začátečníci i experti a bezproblémově tak dosáhnou kvalitního konečného produktu. Do zeminy se doporučuje přimíchat 30 % kokosu a rostlinu často zalévat malým množstvím vody. Aby kvalita produktu byla optimální, odhadem se vyžaduje sušení rostlin marihuany po dobu 2 měsíců.

Rostliny marihuany Blue Critical Auto se vyznačují intenzivní ovocnou vůní a chutí s tóny citronu, lesních plodů a borovice. Její dlouhotrvající účinek je silný, spíše fyzický než duševní a relaxační.

Genotyp: Critical+ Automatic x Blueberry Auto

semena dinafem

nabídka DinafemSamokvetoucí3 kusy 579 
nabídka DinafemSamokvetoucí5 kusů 959 
nabídka DinafemSamokvetoucí10 kusů 1839 

Popis

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Doba květu

Genetika

Pěstování

,

Výška

Nároky

Výnos

THC

CBD

Akce RQS konopi