blue-thai-dinafem

Dinafem Blue Thai

Naše rychle kvetoucí odrůda Blueberry byla zkřížena s Thai Skunk, hybridem pocházejícím z Nizozemska, který spojuje kvalitu odrůdy Thai s výnosností odrůdy Skunk.

Díky přínosu Blueberry kvete Blue Thai pouze 8 týdnů indoor a při pěstování venku se sklízí 10. října. To umožňuje pěstovat ji se zaručeným úspěchem na balkóně, zahradě, terase nebo v rámci guerillového zahradnictví a samozřejmě ve skleníku.

Tato odrůda je dosti odolná vůči plísním, a to částečně díky rychlému kvetení a kratší době vystavení vlhkosti, a částečně proto, že obě použité genetiky jsou samy o sobě značně odolné vůči plísním.

Je velmi sladké chuti s kyselým nádechem odrůdy Thai, ale vždy dominuje sladká ovocná chuť Blueberry. Ve druhé polovině doby kvetení produkuje hodně lepkavé pryskyřice, a pokud teplota v noci dostatečně klesne, listy a květy se zbarví do fialové a purpurové barvy a na rostlinu je radost pohledět.

Je to mistrovská rostlina z řady Blue s velkým výnosem a nedostižnou chutí, která poskytuje nejlepší výsledky při ekologickém pěstování venku.

Genotyp: Blueberry x Thai Skunk

semena dinafem

nabídka DinafemFeminizované3 kusy 669 
nabídka DinafemFeminizované5 kusů 1079 
nabídka DinafemFeminizované10 kusů 2129