bubba-kush-dinafem-growmart

Bubba Kush

Bubba Kush od Dinafem je feminizovaná odrůda s dominancí indiky, která pochází z našeho elitního klonu Pre’98 Bubba Kush. Tato odrůda je pravděpodobně jednou z nejlepších indikových druhů na světě a jsme hrdí na to, že tuto legendu můžeme nabízet.

Bubba Kush je jednou z 10 nejuznávanějších odrůd na druhé straně Atlantiku, a to ne náhodou. Je to nádherná rostlina malého vzrůstu, jednoduchá na pěstování, silná, s krátkou dobou kvetení. Vytváří objemné a pevné palice pokryté pryskyřicí. Okouzlí pěstitele začátečníky i odborníky, bez komplikací lze totiž dosáhnout sklizně vysoké kvality s nepatrným úsilím. Je pozorována významná produkce pryskyřice.

Bubba Kush roste v hustých zakrnělých keřích s širokými listy krásné, tmavě zelené barvy. Při všech pěstebních systémech se v interiéru docílí dobrých výsledků a rostlina se velmi dobře adaptuje na stísněný prostor. Venku snáší mírné a suché klima nebo příjemné prostředí ve sklenících. Má jedinečné organoleptické vlastnosti, a je-li vystavena poklesu teplot o 10 °C během noci, může se zbarvit do krásného levandulového či fialového odstínu.

Bubba Kush se vyznačuje bohatou a intenzivní vůní a chutí se zemitými tóny po koření, kávě a citrusech ve směsi s benzínem. Její účinek je silný, uklidňující a sedativní a dlouho přetrvává. Je ideální pro relaxaci a léčebné účely.

Genotyp: Pre’98 Bubba Kush

semena dinafem

nabídka DinafemSamokvetoucí3 kusy 749 
spinner
nabídka DinafemSamokvetoucí5 kusů 1219 
nabídka DinafemSamokvetoucí10 kusů 2379 
nabídka DinafemFeminizované3 kusy 725 
nabídka DinafemFeminizované5 kusů 1199 
nabídka DinafemFeminizované10 kusů 2319