bubba-kush-dinafem-growmart

Bubba Kush

Bubba Kush od Dinafem je feminizovaná odrůda s dominancí indiky, která pochází z našeho elitního klonu Pre’98 Bubba Kush. Tato odrůda je pravděpodobně jednou z nejlepších indikových druhů na světě a jsme hrdí na to, že tuto legendu můžeme nabízet.

Bubba Kush je jednou z 10 nejuznávanějších odrůd na druhé straně Atlantiku, a to ne náhodou. Je to nádherná rostlina malého vzrůstu, jednoduchá na pěstování, silná, s krátkou dobou kvetení. Vytváří objemné a pevné palice pokryté pryskyřicí. Okouzlí pěstitele začátečníky i odborníky, bez komplikací lze totiž dosáhnout sklizně vysoké kvality s nepatrným úsilím. Je pozorována významná produkce pryskyřice.

Bubba Kush roste v hustých zakrnělých keřích s širokými listy krásné, tmavě zelené barvy. Při všech pěstebních systémech se v interiéru docílí dobrých výsledků a rostlina se velmi dobře adaptuje na stísněný prostor. Venku snáší mírné a suché klima nebo příjemné prostředí ve sklenících. Má jedinečné organoleptické vlastnosti, a je-li vystavena poklesu teplot o 10 °C během noci, může se zbarvit do krásného levandulového či fialového odstínu.

Bubba Kush se vyznačuje bohatou a intenzivní vůní a chutí se zemitými tóny po koření, kávě a citrusech ve směsi s benzínem. Její účinek je silný, uklidňující a sedativní a dlouho přetrvává. Je ideální pro relaxaci a léčebné účely.

Genotyp: Pre’98 Bubba Kush

semena dinafem

nabídka DinafemSamokvetoucí3 kusy 749 
spinner
nabídka DinafemSamokvetoucí5 kusů 1219 
nabídka DinafemSamokvetoucí10 kusů 2379 
nabídka DinafemFeminizované3 kusy 725 
nabídka DinafemFeminizované5 kusů 1199 
nabídka DinafemFeminizované10 kusů 2319 
Akce RQS konopi