original-amnesia-dinafem

Dinafem Strawberry Amnesia

Strawberry Amnesia od Dinafem je feminizovaná odrůda s dominancí sativy, která je výsledkem křížení variet Original Strawberry Cough a Original Amnesia. Jejím prostřednictvím bychom rádi nabídli novou odrůdu sativy vynikající kvality, která důstojně reprezentuje současný trend.

Strawberry Amnesia je nádherná rostlina, která se snadno pěstuje. Doba květu je krátká, palice jsou husté a objemné a jsou zcela pokryté pryskyřicí. Tato rostlina potěší milovníky sativy, kteří hledají výnosnou odrůdu s vynikajícími celkovými vlastnostmi a bezproblémovým růstem a vývojem.

Jedná se o rostlinu středního až velkého vzrůstu, s úzkými a dlouhými listy, které mají nádherný tmavě zelený odstín. V interiéru se vyvíjí dobře. Je ovšem třeba regulovat její nadměrný růst. Při pěstování outdoor lze docílit dobrých výsledků v mírném, kontinentálním nebo středomořském klimatu, a to jak pod širým nebem, tak i v chráněném prostředí skleníku. Tato odrůda je odolná vůči vlhkosti a škůdcům a je vhodná pro všechny typy pěstitelů.

Její aroma i chuť jsou jemné a ovocné, s tóny jahod, citrusů, borovice, Haze a koření. Její dlouhodobý účinek je silný, stimulační a euforizující. Je rovněž vhodná jako léčebný prostředek ke zmírnění příznaků u osob trpících anorexií a depresemi.

Genotyp: Original Amnesia x Original Strawberry Cough

semena dinafem

nabídka Dinafem3 kusyFeminizované 689 
nabídka Dinafem5 kusůFeminizované 1109 
nabídka Dinafem10 kusůFeminizované 2159